wrocław mieszkanie - plac grunwaldzki

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
angepisst
Posty: 29
Rejestracja: 10 paź 2011, o 15:23

wrocław mieszkanie - plac grunwaldzki

Post autor: angepisst »

Hej, przepraszam że cały nowy post zakładam, ale bardzo pilnie poszukuje współlokatorki. Mieszkanie znajduje się na Placu Grunwaldzkim, na UP jest parę minut piechotą, a jeśli nie to zaraz przed blokiem jest przystanek. Ogólnie są trzy pokoje, mój jest największy ok. 20m^2. Wzięłam go sama na razie, bo myślałam że nie będzie problemu ze znalezieniem dziewczyny do wspólnego mieszkania, no ale okazuje się inaczej. Naprawdę polecam, bo mieszkanie jest świeżo po remoncie, nowa kuchnia, nowa łazienka, pokoje odmalowane i z nowymi podłogami. Koszt jest około 600zł. Ja idę teraz na pierwszy rok wety i nie ukrywam, że byłoby miło mieszkać z kimś kto także zaczyna w tym roku, ale jeśli znajdzie się ktoś starszy/z innego kierunku itd. to nie będę wybrzydzać, bo już zaczęłam panikować, że nikogo nie znajdę i będę musiała sama opłacać cały duży pokój, a tyle miejsca naprawdę nie potrzebuje dodam jeszcze że jestem spokojną, bezkonfliktową i niepalącą osobą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości