Drugi kierunek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Paulinovva
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 19:10

Drugi kierunek

Post autor: Paulinovva »

Witam wszystkich, to mój pierwszy post i jednocze?nie cel rejestracji.

Jestem uczennic? liceum, która powa?nie my?li o swojej przysz?o?ci. Pytanie odno?nie tej uczelni brzmi: Jakie wymogi trzeba spe?nia?, aby po pierwszym roku studiów na kierunku X móc studiowa? na drugim kierunku Y? Kiedy b?dzie to odp?atne, a kiedy nie trzeba b?dzie p?aci

Ale niewiele mi wyja?ni?, a poza tym wiele te? zale?y od konkretnej uczelni, st?d moje pytanie.

?eby jeszcze bardziej przybli?y? sytuacj? - chcia?abym studiowa? biotechnologi? na wydziale lekarskim oraz jako drugi kierunek wzi dietetyk?.

BTW - co s?dzicie o takim poczeniu?
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

[Link] Płatny drugi kierunek

Post autor: goodman »

p-atny-drugi-kierunek-vt49995.htm - w tym temacie jest prawie wszystko.

hmm, albo nie lepiej poczekaj na u?ytkownika forum o nicku randomlogin. On zawsze z ch?ci? odpowiada na tego typu tematy. Zjad? ju? na tym z?by
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Drugi kierunek

Post autor: randomlogin »

Go . yourself. Tyle mam do poqiedzenia z okazji wywolywania mnie do tablicy za Kazdym razem, jak ktos zada takie pytanie. :d

A na temat. Chyba nie rozumiem. Ty faktycznie przeczytalas to co bylo na tej stronie, czy tylko znalazlas? Bo akurat to zagadnienie jest tam wprost i szczegolowo wyjasnione. Musisz na drugim kierunku byc rokrocznie w gronie najlepszych studentow, i wtedy za niego nie placisz. Tyle sie da na ten temat powiedziec.

Paulinovva
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 19:10

Re: Drugi kierunek

Post autor: Paulinovva »

Okej, nie musicie by? tacy sarkastyczni.
W gronie najlepszych studentów - jest napisane w 10%. Ale w 10% najlepszych ze ?redni? z kierunku drugiego na ca?ej uczelni? Czy chodzi tylko o bycie w gronie najlepszych na moim wydziale 2 kierunku lub tylko na moim 2 kierunku lub tylko moim roku 2 kierunku?
Bleh, zagmatwa?am, ale chyba wiecie co mam na my?li.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Drugi kierunek

Post autor: randomlogin »

Na rokokierunku.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości