Vademecum biologia 2014

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Taex
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 11:30

Vademecum biologia 2014

Post autor: Taex »

Witam wszystkich. Przygotowuję się do matury rozszerzonej z biologii (sam) i zastanawiam się jaką książkę najlepiej do tego kupić. Czy to Vademecum będzie odpowiednie? Z góry dziękuję za odpowiedź
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Vademecum biologia 2014

Post autor: tomsa1993 »

Hmm jeśli chodzi o pozycje z Operonu, to co roku są nowe te Vademeca jednak pod względem treści jest praktycznie to samo co z lat ubiegłych więc jeśli masz wydanie z 2012,2011 to nie ma sensu kupować 2014 - wg mnie do powtórki jest nawet spoko, polecam ci na pewno natomiast Vademecum Ewy Pyłki-Gutowskiej do biologii jedno z najlepszych
Taex
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 11:30

Re: Vademecum biologia 2014

Post autor: Taex »

Nie mam żadnego vademecum z poprzednich lat. To Vademecum Ewy Pyłki-Gutowskiej jest takie kompletne czy warto je czymś jeszcze uzupełnić?
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Vademecum biologia 2014

Post autor: tomsa1993 »

Vademecum Pyłki-Gutowskiej jest napisane dość prostym językiem i to jest jego zaleta(po za tym to jest tak jak już wcześniej napisałem jedno z lepszych a jest tych pozycji dość sporo, w sumie jest jeszcze repetytorium Danowskiego z Medyka jednak co do niego to nwm.) , ale na pewno do tego jeszcze podr. Operonu, ew. PWN - to jest taka podstawa raczej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości