medycyna-dostać się na kierunek lekarski.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ajlona13
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 18:36

medycyna-dostać się na kierunek lekarski.

Post autor: ajlona13 »

Hej, zależy mi bardzo na odpowiedzi może niektóre pytania są bezsensowne, jednak prosze osoby które coś wiedzą na ten temat pewnie o odpowiedź.

1. Jak dobrze przygotować się do matury z biologii i chemii w rok ? zaczynając od października. Jakie książki najlepiej przygotują
2.Czy trudno jest się utrzymać na tych studiach na prawdę trzeba Ryć non stop mam tu na myśli medycynę we Wrocławiu
3.Weszła ustawa,że nie można studiować drugiego kierunku, ale czy gdy skończy się jeden i zacznie od początku drugi będzie to nauka bezpłatna ? Jestem rocznik 92, i teoretycznie ustawa weszła od rocznika 93, czy jeśli jestem na studiach teraz (rok 3) i będę chciała zacząć od października medycynę,a zostanie mi jeszcze semestr na swojej uczelni to czy będę za to płacić ?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

[Link] medycyna-dostać się na kierunek lekarski.

Post autor: mrsdavis »

ad 1) Jest dużo wątków na ten temat. Poczytaj tutaj albo tutaj.

ad 2) Uczyć się na pewno trzeba, ale przecież wielu ludzi tam studiuje, daje radę i żyje

ad 3) Poczytaj np. tutaj.
ajlona13
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 18:36

Re: medycyna-dostać się na kierunek lekarski.

Post autor: ajlona13 »

Dziękuję Bardzo !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości