Biologia R / Chemia R - Matura 2014, książki i repetytoria

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
HarVall
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2013, o 11:17

Biologia R / Chemia R - Matura 2014, książki i repetytoria

Post autor: HarVall »

Witam wszystkich, zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze książek i repetytoriów potrzebnych do matury z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym.
Jestem z rocznika 95 więc piszę ostatnią, starą maturę.

Obecnie posiadam:

1) Repetytorium z biologii dla kandydatów na studia zaoczne akademii rolniczych z 1977 roku!

2) Dwie książki do biologii z Operonu na poziomie podstawowym.

3) Dwie książki do chemii z Operonu na poziomie podstawowym.

4) Tablice biologiczne i chemiczne - wydawnictwo Greg.

5) Pełne i przejrzyste notatki z biologii i chemii z 1 i 2 klasy liceum

Cena podręczników, pomocy naukowych, repetytoriów NIE GRA ŻADNEJ ROLI.

Niestety miłość do chemii i biologii odkryłem zbyt późno bo dopiero w 2 klasie, a sam jestem w mat-fiz. Wybieram się na medycynę w Lublinie.
Awatar użytkownika
HarVall
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2013, o 11:17

Re: Biologia R / Chemia R - Matura 2014, książki i repetytor

Post autor: HarVall »

HarVall pisze: 2) Dwie książki do biologii z Operonu na poziomie podstawowym.

3) Dwie książki do chemii z Operonu na poziomie podstawowym.
Zapomniałem dodać, że książki są do 1 i 2 klasy liceum. Piszę kolejny post, ponieważ nie zauważyłem opcji edytuj.
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Biologia R / Chemia R - Matura 2014, książki i repetytor

Post autor: annusza »

Jest tutaj całe mnóstwo podobnych wątków, wystarczy poszukać. Na każdym kroku ktoś coś poleca .
Nie znam pozycji nr 1 z Twojej listy, ale ze względu na rok wydania może nie być wiarygodnym źródłem wiedzy odpowiadającym standardom matury. Podręczniki do poziomu podstawowego też raczej nie będą przydatne - wszystkie informacje znich będą też w tych do poziomu rozszerzonego.

Nie myślałeś o medycynie w Łodzi? Tam możesz startować nawet z matematyką i fizyką .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości