Uczymy się od zera!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
zarazwariuję
Posty: 7
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:51

Uczymy się od zera!

Post autor: zarazwariuję »

Hej ludzie,
Piszę w bardzo prostej sprawie a mianowicie, szukam osób które będą w tym roku podchodziły do matury z biologii i chemii OD ZERA, i są chętne na wspólną naukę, dzielenie trudnych chwil czy wątpliwości a może później wspólną radość ze studiowania upragnionego kierunku
W tym roku podeszłam tylko do matury z biologii,jednak wynik nie był zadowalający i chciałabym go trochę udoskonalić oraz napisać chemię rozszerzoną do której już zaczęłam przygotowania.
Cel: medycyna albo pokrewne.
Ja jestem z Krakowa ale możemy przecież spotykać się na skypea.

Pozdrawiam 8-)
Awatar użytkownika
archeowiec
Posty: 59
Rejestracja: 27 paź 2013, o 10:55

Re: Uczymy się od zera!

Post autor: archeowiec »

Cześć,

Jakoś nie wyobrażam sobie jak taka nauka miałaby przebiegać np. przez skypea. Można się wymieniać informacjami, testami, zadawać pytania, wyznaczać cele, ale to raczej jest do zrealizowania prywatnie, w końcu do nauki potrzebujemy skupienia itd., ale taki motywacyjny kop ze strony drugiej osoby też mógłby być fajny. W moim wypadku tylko biologia.
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Uczymy się od zera!

Post autor: Kacperek »

Ja uczyłem sie od zera, ciąglę się uczę w sumie.
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Uczymy się od zera!

Post autor: Karibu »

chyba też mogę powiedzieć, że jestem tą od zera. w rok - do tej kategorii też się zaliczam
matura w tym roku, wciąż normalnie niestety chodzę do szkoły

i nieugięcie wierzę, że się uda:-)
od tego zera, w ten jeden rok

Awatar użytkownika
archeowiec
Posty: 59
Rejestracja: 27 paź 2013, o 10:55

Re: Uczymy się od zera!

Post autor: archeowiec »

No i co z tym tematem? Autorka chyba sobie odpuściła znowu biologię i chemię, choć fajnie że ma Feynmana w avatarze . A co z resztą? Może wymiana gg i wspólne rozwiązywanie zadań, czy coś podobnego?
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: Uczymy się od zera!

Post autor: Wyżlin »

Najlepiej samemu przysiąść do nauki i nie asekurować się znajomymi z neta, bo to jest później mało owocne na wynikach. Też tak krążyłam, aby nazbierać o tym wszystkim info i na tym najlepiej poprzestać, ale to tylko moja opinia, jak kto woli u mu łatwiej
Awatar użytkownika
archeowiec
Posty: 59
Rejestracja: 27 paź 2013, o 10:55

Re: Uczymy się od zera!

Post autor: archeowiec »

No jasne, samodzielna nauka przede wszystkim. Nikt się za nas nie nauczy, ale chodziło mi bardziej o takie podsyłanie sobie zadań na sprawdzenie ze zbiorów których ktoś nie ma/arkuszy trudno dostępnych. Są takie zbiory, których nawet na żadnym chomikuj się nie znajdzie, a są dobre. Taka symbioza, po prostu pomysł, który zrodził się z samego wątku, który może mieć jakiś sens:).
Asia25
Posty: 7
Rejestracja: 10 paź 2013, o 15:33

Re: Uczymy się od zera!

Post autor: Asia25 »

Hej ma ktoś pojęcie kiedy odbywają się próbne matury w 2014 ( luty, marzec.)?
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: Uczymy się od zera!

Post autor: Wyżlin »

archeowiec pisze:No jasne, samodzielna nauka przede wszystkim. Nikt się za nas nie nauczy, ale chodziło mi bardziej o takie podsyłanie sobie zadań na sprawdzenie ze zbiorów których ktoś nie ma/arkuszy trudno dostępnych. Są takie zbiory, których nawet na żadnym chomikuj się nie znajdzie, a są dobre. Taka symbioza, po prostu pomysł, który zrodził się z samego wątku, który może mieć jakiś sens:).
Tak, z tym się zgadzam Dobrze jest pomagać sobie nawzajem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości