Pytanie o książkę - trening przed maturą Bukała

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Awatar użytkownika
Sharlie
Posty: 79
Rejestracja: 12 paź 2013, o 11:19

Pytanie o książkę - trening przed maturą Bukała

Post autor: Sharlie »

Cześć wszystkim
Posiadam książkę Trening przed maturą - Barbary bukały (zbiór ćwiczeń - pakiety zadań | testy) i ma ona ponad 500 stron.
Zastanawiam się czy to jest zbiór tych wszystkich odrębnych książek Bukały (które zawierają tylko dany dział np. allegro 3780801662 czy czymś się to różni?
Proszę bardzo o pomoc, ponieważ jeśli w tych odrębnych książkach jest coś więcej niż w mojej dużej książce, to chciałabym je mieć. A nie chcę wydawać pieniędzy na daremno, jeśli te zadania mają się zdublować. Byłam w księgarniach w moim mieście, ale nie było książek do wglądu - tylko na zamówienie.
Mam nadzieję, że ktoś pomoże.
Pozdrawiam.
______________

Re: Pytanie o książkę - trening przed maturą Bukała

Post autor: ______________ »

Miałem i pakiet książek i ten zbiór i w jednym i drugim są dobre zadania. Czy się powtarzają? Możliwe że pojedyncze zadania ( chociaż ja nie pamiętam żeby się powtarzały) ale tak to są całkiem inne zbiory. W pakiecie Bukały masz bardzo duzo zadań na dany temat, a w tym około 500 kartkowym zbiorze masz mało zadań na dany dział- tu są raczej takie najważniejsze zadania (z tego co pamiętam) lub nietypowe np. dlaczego jakaś ryba ma pomarańczowe mięso Podsumowując to nie są te same zadania
Awatar użytkownika
Sharlie
Posty: 79
Rejestracja: 12 paź 2013, o 11:19

Re: Pytanie o książkę - trening przed maturą Bukała

Post autor: Sharlie »

Ooo, dzięki wielkie
W takim razie zamówię je sobie, jak tylko skończę Witowskiego.
Dzięki raz jeszcze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości