Jak wam idą przygotowania maturalne?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

tak, miałam na myśli centrum, oczywiście, że dalej on przestaje śledzić. Aż taki skrytny nie jest-) nie mniej będę się trzymać wersji, że naprawdę chodzi jak cień. Zawsze wysiadałam na Emilii Plater i gdzie nie poszłam to on za mną, przede mną albo nade mną-)
chodziłam pieszo, siłą rzeczy ciągle byłam blisko centrum. Upał był, ludzie padali jak muchy i tak byłam twarda-) że trwałam na nogach i jeszcze chodziłam. Żywa

no dalej nie, jasne. Często wsiadałam w pierwszy autobus jaki nadjeżdżał i wysiadałam na ostanim przystanku. Potem w następny i znów gdzieś jechałam. Wtedy znikał. Ale pamiętam, że raz po takiej serii kiedy wylądowałam oczywiście nie mam pojęcia gdzie, pierwszy raz poczułam dreszcz emocji, że naprawdę autentycznię nie wiem gdzie jestem. Kompletnie nic. Bo zawsze coś tam dzwoniło, gdzie m/w mogę być, choć ogólnie miasta nie znalam. Ale zawsze coś trochę świtało. A tu o-o. Myślę sobie, rany, nie wrócę. A ściemnia się. Pytanie o drogę.hm. Jasne, prosto w lewo i drzewo conajwyżej. Idę sobie, ty tam Panie u góry, może olśnisz. Bo ja muszę być za godzinę w domu, sprawa życia śmierci, wiesz? Nie olśni. O? albo.Odwracam się i co?!
NIE! tylko nie to.
znowu On. Tam z ho ho stąd gapi się na mnie, wredny. Nieee. Zza drzew, ulic, budynków. Pałac Kultury. To nie było śmieszne:/

więc utrzymuję: śledzi. Krok w krok. Tylko czasem się chowa-)


O, a z dzielnic polubiłam Bemowo. Są dwa, nie? w każdym razie podoba mi się jakieś Bemowo. Ale ja miękka jestem - kupiło mnie cudne burzowe niebo, wiatr i lądujący samolotów-)




jannx, za pracę! może jednak cię zechcą
ja właśnie siedzę w jakby pracy i generalnie się nudzę (taka ta moja praca, że normalnie można się jejku! zmęczyć, że nie wiem:/). Powodzenia! wkońcu ktoś zechce-)

edit: Marran - dobitnie brutalna racja:/
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: cyjanowodor93 »

ninka-nina pisze:Poprawiaj koniecznie i daj z siebie wszystko, zeby wlasnie pozniej nie bylo jak to mowisz nieprzyjemnie, tak jak u mnie, kiedy to juz koncze 4 rok farmy i wiem, ze to nie to -)

To poprawiaj mature
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: ninka-nina »

cyjanowodor93 pisze:
ninka-nina pisze:Poprawiaj koniecznie i daj z siebie wszystko, zeby wlasnie pozniej nie bylo jak to mowisz nieprzyjemnie, tak jak u mnie, kiedy to juz koncze 4 rok farmy i wiem, ze to nie to -)

To poprawiaj mature
Rok temu miałam chwilę zwątpienia, ale w tym roku podeszłam do mojej nieszczęsnej biologii Dałam już chyba z siebie wszystko (chociaż nie obyło się bez głupich błędów) , może coś z tego będzie
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Jannx »

Karibu pisze:jannx, za pracę! może jednak cię zechcą
ja właśnie siedzę w jakby pracy i generalnie się nudzę (taka ta moja praca, że normalnie można się jejku! zmęczyć, że nie wiem:/). Powodzenia! wkońcu ktoś zechce-)
Oby d może być nawet nudna i moje jej nienawidzić no ale żeby była d
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: cyjanowodor93 »

ninka-nina bardzo Cię podziwiam, bo z tego co słyszalam to 3 i 4 rok farmy to ma byc niezla masakra xd I bardzo dobrze zrobilas, bo nie bedziesz miala wyrzutow sumienia do konca zycia No i trzymam kciuki,zeby sie udalo! A co zrobisz z 4 latami farmy jak sie uda Bo wiesz, ja bym je brala w ciemno
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: ninka-nina »

Dzieki cyjanowodor93 -) Chcialabym sie dostac do Bydgoszczy - wtedy bym pewnie mogla dociagnac farme do konca -) jezeli dostalabym sie gdzie indziej to zrezygnowalabym z farmacji pomimo tych 4 lat. Ale szkoda by mi bylo, nie powiem ze nie -) na 3,4 roku w kosc moze dac tpl i farmakologia ew niezrownowazony profesorek z bromatologii, ale mimo tego nie jest tak zle Nie ma co sluchac tych co tak strasza :-P

cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: cyjanowodor93 »

ninka-nina to zycze Ci tej Bydgoszczy Sama bylam teraz na analityce na CM UMK ale zrezygnowalam po 1 sem. Na nic moj trud w przygotowaniach do matury, bo na biologii poleglam. Teraz sie modle,zeby starczylo na farme.Codziennie klade sie spac ze strachem,ze znowu sie nie uda. Ja piernicze czy tylko ja sobie zadaje pytanie co jest ze mna nie tak? sorki za te zale
daavid17
Posty: 543
Rejestracja: 19 lis 2013, o 16:21

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: daavid17 »

Ja również zadaję sobie takie pytanie O niczym więcej nie marzę, niż o tym by dostać się na farmę do Poznania. Przed maturą to wszystko wydawało się takie łatwe.
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: cyjanowodor93 »

No to hi5 daavid17!
daavid17
Posty: 543
Rejestracja: 19 lis 2013, o 16:21

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: daavid17 »

sumy z % mniej więcej 165-180, a teraz się boję, że 140 nie będzie. Straszne.
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: cyjanowodor93 »

Trudno przewidziec klucz odpowiedzi i nie ma co zbytnio sie sugerowac tymi rozwiazanymi w necie tegorocznymi maturami. W zeszlym roku moj znajomy wyliczyl sobie wg tych rozwiazanych matur ok. 65 z chemii a mial ostatecznie 80! Trzeba cierpliwie poczekac na wyniki
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

wyniki wyyynikiii
mogli by już coś dać:/

udało mi się na kilka dni w miarę zapomnieć o tym że czekam na cud, że może nie poszło tak źle. Póki nie podniosłam ulotki o interaktywnej podłodze (nie wiem co ona robi, może świeci^^), na kt ktoś zapisał ręcznie oke jaworzno testy gimnazjalne. Mniejsza o wyraz testy, skrót OKE z kartki wystarczająco mnie pogryzł. WYNIKI. O-o
i jeszcze te pytania od jakiejś pani, kt widzę pierwszy raz w życiu, ale ona mnie chyba nie: o, a jak matura?
- noo. świetnieeee.


mogli by dać już coś

daavid17
Posty: 543
Rejestracja: 19 lis 2013, o 16:21

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: daavid17 »

Strasznie dużo czasu dają sobie na sprawdzanie tych arkuszy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości