Podręcznik z biologii III klasa autor Paweł Hoser

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Storczyk
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2014, o 20:29

Podręcznik z biologii III klasa autor Paweł Hoser

Post autor: Storczyk »

Przepraszam jeśli w złym miejscu ale proszę o wyrozumiałość dla nowego użytkownika forum w tym roku mam maturę z biologi i natknęłam się na bardzo ciekawą książkę Fizjologia organizmów z elementami anatomii człowieka autorstwa Pawła Hosera wydana przez WSiP w 1999 r. jako podręcznik do biologii dla III klasy LO. I teraz mam do was pytanie czy nie znacie tytułów pozostałych części do klasy I, II, IV? Niestety moje poszukiwania okazały się bezskuteczne (przeczesałam internet, sprawdzałam również wątki tutaj na forum) dlatego byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie
nozle
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2013, o 13:46

Re: Podręcznik z biologii III klasa autor Paweł Hoser

Post autor: nozle »

I - Bios znaczy życie"
II - mogę się mylić, ale z tego co znalazłam jest to kontynuacja części pierwszej czyli również Bios znaczy życie"
meeer
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2014, o 14:58

Re: Podręcznik z biologii III klasa autor Paweł Hoser

Post autor: meeer »

Jest jeszcze ksiązka Cytologia i rozwój zarodka i Tkanki człowieka"- Paweł Hoser. Mam tę książkę na sprzedaż oraz Bios znaczy życie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości