Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Reptilia »

TurnBackTheRiver pisze:Proszę nie obrażać, mnie epitetami - piszę wg własnego sumienia i z troski o istnienia. Skoro 3 próba będzie, mimo że pewnie śmiertelnie jesteś obrażona/-y to szczerze życzę powodzenia. Tyle w temacie.


Chyba nie wiesz co to epitet. Troski o ludzkie istnienia? Sam z siebie robisz posmiewisko po tak stanowczej ocenie moich ( oraz reszty poprawiających) predyspozycji do zawodu po kilku wpisach na forum oraz wyniku matur. Czyli jak ktos dostał sie na medycynę ze 4 razem to lepiej zeby do ludzi sie nie zbliżał? Litości Udało Ci sie wiec powinienes sie cieszyć, a nie wylewać swoje frustracje na forum

Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Korczaszko »

Kurcze to ja powinnam byc bogiem weterynarii, z matury mialam 180 pkt, bylam 2 na liscie przyjetych (przy czym nr 1 odeszla po pol roku). A nie wstydze sie przyznac, ze nie mialam najlepszej sredniej na roku, a potrafie sie radzic kolezanki z niestacjonarnycch czy kolezanki, ktora dostala sie dopiero za drugim razem (ba!do niej po porady dermatologiczne dzwoni moj chlopak z 3 letnim stazem pracy).

pewnie dowiem sie, ze pewnie jestem debilem skoro radze sie niestacjo. Ale coz nie jestem uprzedzona do ludzi :p

Inna sprawa, ze wieeeelu pracownikow uwaza, ze studenci jako ogol co roku sa co raz gorsi. Ale nie wiem czy to wynik spadkuu progow. czy ogolnego olewactwa.
Awatar użytkownika
oreczka
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:14

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: oreczka »

witam ja też dostałam tę wiadomość z UP Lublin, czy tooznacza ze nie będzie już kolejnej rekrutacji na stacjo? Zabraklo mi zaledwie kilku punktów do progu i liczylam jeszcze na jakaś rekrutację a tu taka wiadomość nagle

Kami_il
Posty: 261
Rejestracja: 6 lip 2012, o 16:23

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Kami_il »

oreczka, oczywiście, że będą kolejne listy, a progi zaczną spadać, ale po pierwsze - nie tak drastycznie, a po drugie - najprawdopodobniej dopiero pod koniec sierpnia coś ruszy, ewentualnie wrzesień.
Wystarczy uzbroić się w cierpliwość. Do rozpoczęcia roku akademickiego zostały całe dwa miesiące. W tym czasie naprawdę wiele się może wydarzyć
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: nika0645 »

zwalniam Wam miejsce na SGGW i życzę powodzenia w dalszej rekrutacji!
redrum
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2014, o 17:06

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: redrum »

zwalniam wszystkie kierunki medyczne, wybieram sggw
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Reptilia »

nika0645 pisze:zwalniam Wam miejsce na SGGW i życzę powodzenia w dalszej rekrutacji!
Medycyna sie udała? Bo jesli dobrze pamietam to w nia celowalas

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: nika0645 »

Reptilia pisze:
nika0645 pisze:zwalniam Wam miejsce na SGGW i życzę powodzenia w dalszej rekrutacji!
Medycyna sie udała? Bo jesli dobrze pamietam to w nia celowalas

tak! dostałam się do Bydgoszczy i Szczecina, ostatecznie wybrałam Szczecin we wrześniu jeszcze mam szansę na Warszawę, ale już zostanie wcześniej wymieniony - sporo powodów + sprawy osobiste
ogólnie jestem zadowolona i mam nadzieję, że Wam też się uda! trzymam kciuki, bo wiem, jak to jest siedzieć rok w domu i patrzeć, jak inni już się realizują w tym co chcieli a tym, co poprawiają - nie łamcie się! dacie radę! czasem wystarczy parę % i już można się dostać na to, o czym się długo marzyło
chociaż nie ukrywam, że długo wahałam się pomiędzy weterynarią, a lekarskim - ale już wybrałam
jeszcze raz powodzenia a z SGGW zabieram jak najszybciej papiery! i apeluję o to samo do wszystkich ludzi, którzy już się na coś zdecydowali, aby powybierali papiery z tych uczelni, na które nie idą - zbierze się spora grupka, sporo miejsc i o ile więcej szczęśliwych osób
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Reptilia »

nika0645 pisze:
Reptilia pisze:
nika0645 pisze:zwalniam Wam miejsce na SGGW i życzę powodzenia w dalszej rekrutacji!
Medycyna sie udała? Bo jesli dobrze pamietam to w nia celowalas

tak! dostałam się do Bydgoszczy i Szczecina, ostatecznie wybrałam Szczecin we wrześniu jeszcze mam szansę na Warszawę, ale już zostanie wcześniej wymieniony - sporo powodów + sprawy osobiste
ogólnie jestem zadowolona i mam nadzieję, że Wam też się uda! trzymam kciuki, bo wiem, jak to jest siedzieć rok w domu i patrzeć, jak inni już się realizują w tym co chcieli a tym, co poprawiają - nie łamcie się! dacie radę! czasem wystarczy parę % i już można się dostać na to, o czym się długo marzyło
chociaż nie ukrywam, że długo wahałam się pomiędzy weterynarią, a lekarskim - ale już wybrałam
jeszcze raz powodzenia a z SGGW zabieram jak najszybciej papiery! i apeluję o to samo do wszystkich ludzi, którzy już się na coś zdecydowali, aby powybierali papiery z tych uczelni, na które nie idą - zbierze się spora grupka, sporo miejsc i o ile więcej szczęśliwych osób
No to gratulacje! Powodzenia na lekarskim

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: nika0645 »

nie dziękuję już starsi koledzy nam pogratulowali i stwierdzili, że i tak nie zdamy
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Posty: 410
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 19:33

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Mysikrólik »

Pozwolę sobie tutaj ponowić pytanie - czy ktoś wie jak wygląda sprawa z wpłatą na legitymację we Wro?:)
Awatar użytkownika
ctwo
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:53

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: ctwo »

Mysikrólik
"Nalezy dokonac wpłaty za Elektroniczna Legitymacje Studencka (ELS) w kwocie 17,00 PLN na ten sam numer konta, na który kandydat wplacal oplate rekrutacyjną. Dowód wpłaty należy dostarczyć do Dziekanatu właściewego dla danego kierunku studiów, najpóźniej podczas Dni Wstępnych.

wiec mamy czas do konca września
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Posty: 410
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 19:33

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Mysikrólik »

ctwo, bardzo dziękuję, nie mogłam tego znaleźć:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości