MAM PROBLEMA! czyt. jestem w czarnej dupie :3

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
fionapple
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2014, o 09:20

MAM PROBLEMA! czyt. jestem w czarnej dupie :3

Post autor: fionapple »

Otóż jestem w klasie maturalnej i mega wielkimi krokami zbliża się mój ukochany, tak długo wyczekiwany egzamin maturalny :3 Mam dylemat odnośnie kierunku studiów, tzn. mam ogólnie obrany kierunek (technik dentystyczny), ale dzieląc się ze znajomymi planami na przyszłość, spotykałam się z różnymi opiniami na ten temat. Zastanawiam się jeszcze nad elektroradiologią, ale to w przypadku gdybym się nie odstała na technika :) Proszę was o SZCZERE AŻ DO BÓLU odpowiedzi, abyście się podzielili swoimi doświadczeniami i jak na prawdę jest! Słyszałam również, że ciężko się dostać na ten kierunek zwłaszcza na UM. :c Biologia - spoko jeszcze ogarnę, gorzej jest u mnie z chemią, którą dlatego zdaję na poziomie podstawowym, bo miałam ją tylko przez dwa lata i to na poziomie, o którym nawet nie chcę pisać, bo nie będę kompromitować mojego ukochanego grona pedagogicznego :3 Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi, ludzie, ratujta szarego człeka w potrzebie! :)
fionapple
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2014, o 09:20

Re: MAM PROBLEMA! czyt. jestem w czarnej dupie :3

Post autor: fionapple »

Nie no. ludzie. dzięki za odpowiedzi jest ich, aż w nadmiarze!
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: MAM PROBLEMA! czyt. jestem w czarnej dupie :3

Post autor: Piotrr »

a co ci mamy powiedziec? Nikt sie za ciebie nie nauczy. jak sie zepniesz to dasz rade jak nie to nie. Jak sie postarasz to rowniez moze sie nie udac albo na odwrot. ot wszystko
powodzenia
W końcu lekarz
fionapple
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2014, o 09:20

Re: MAM PROBLEMA! czyt. jestem w czarnej dupie :3

Post autor: fionapple »

hmm. chodzi mi bardziej o to, co sądzicie na temat tego kierunku studiów
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: MAM PROBLEMA! czyt. jestem w czarnej dupie :3

Post autor: tchorz »

daj ogłoszenie na gumtree zatrudnię technia dentystycznego i zobacz ile ofert dostaniesz.
fionapple
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2014, o 09:20

Re: MAM PROBLEMA! czyt. jestem w czarnej dupie :3

Post autor: fionapple »

hmmm, no rozumiem w takim razie, jak tak podchodzicie do sprawy, mam jedno pytanie: jak to jest z testami manualnymi, czy wcześniej ktoś kto jest na tym kierunku korzystał z lekcji rzeźby i rysunku. Chciałabym zaznaczyć, że w tych kwestiach nie jest u mnie tak źle, ale aby uformować dany model są potrzebne narzędzia, których nigdy na oczy nie widziałam. CZY JEST TO BARDZO CIĘŻKI ETAP?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość