rekrutacja na medycyne

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
raf123
Posty: 16
Rejestracja: 19 paź 2013, o 20:26

rekrutacja na medycyne

Post autor: raf123 »

Mam astygmatyzm(-2 i -1.75 ) i krótkowzroczność(-4,5 i -5) i wadę postawy czy mogę iść na studia medyczne i zrobic specjalizacje chirurgiczną w przyszłosci? Pomóżcie.
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: rekrutacja na medycyne

Post autor: Kacperek »

Już o specce myślisz, a jeszcze nawet nie wiesz, czy się dostałeś?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: rekrutacja na medycyne

Post autor: Mårran »

Spróbować możesz. Studiować nikt ci nie zabroni, podobnnie pracować, ale sam będziesz musiał ocenić, czy jest to dla ciebie możliwe i wskazane. Pytanie też, czy np. wady wzroku masz skorygowane i na ile

Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: rekrutacja na medycyne

Post autor: Seeba »

Nie założyłeś takiego samego tematu w dniu wczorajszym?
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: rekrutacja na medycyne

Post autor: Smile_Forever »

Jak ma się dobrze skorygowaną wadę wzroku, to nie ma problemu . Najważniejsze, żeby być w przyszłości dobrym lekarzem, robić rzeczywiście to, co się lubi i rozwijać się w swoim zawodzie. Na dzień dzisiejszy można bardzo dobrze wadę wzroku skorygować, a za kilka lat na pewno okulistyka się jeszcze rozwinie .
Awatar użytkownika
emelinavance
Posty: 65
Rejestracja: 22 sty 2014, o 08:24

Re: rekrutacja na medycyne

Post autor: emelinavance »

Glikoproteina pisze:Jak ma się dobrze skorygowaną wadę wzroku, to nie ma problemu . Najważniejsze, żeby być w przyszłości dobrym lekarzem, robić rzeczywiście to, co się lubi i rozwijać się w swoim zawodzie. Na dzień dzisiejszy można bardzo dobrze wadę wzroku skorygować, a za kilka lat na pewno okulistyka się jeszcze rozwinie .
z ust mi to wyjęłaś! c:

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości