Czego można Szyszorka nauczyć???????

Diri

reakcja na imię

Post autor: Diri »

Czy szynszyle reagują na swoje imiona? MoŻna ich tego nauczyć?
Ostatnio zmieniony 20 mar 2007, o 08:34 przez Diri, łącznie zmieniany 1 raz.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Czego można Szyszorka nauczyć???????

Post autor: muppet »

Powiem tak - mojemu szynszylowi jak sie chce ( jak ma w tym interes) to reaguje na swoje imie, a jezeli chce zeby mu dac swiety spokoj to mozesz wołac a on i tak bedzie cie mial w nosie - takie juz sa szynszyle. Najlepiej jest dawac szynszylowi jakis smakołyk ( np. rodzynke) i wołac go po imieniu - wtedy on sobie skojarzy smakołyk z imieniem i bedzie przychodzic jak go zawołasz
Szynia

Szylki nie dajĄ spać :(

Post autor: Szynia »

Jak przestawić szynszylom pory dnia i nocy? Ostatnio szaleją po 3 w nocy, aŻ do 6-8 rano. Jest totroszkę uciąŻliwe dla innych.
palulka

szyszunie

Post autor: palulka »

U szynszyl to normalne Że hałasują w nocy bo widzisz to są nocne zwierzęta .
Dlatego jet to u tych zwierząt sama wiem jak to jest bo mam ich 5 sztuk.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2006, o 11:07 przez palulka, łącznie zmieniany 1 raz.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Czego można Szyszorka nauczyć???????

Post autor: muppet »

No niestety - w nocy szynszyle budzą się do życia i nie można na to nic poradzić - co najwyżej zatyczki do uszu
Agatka

Re: Czego można Szyszorka nauczyć???????

Post autor: Agatka »

Hej! Na tym polega rolka szynszyl! Poprostu przed pojsciem spac wypuszczaj je bedziesz miec spokoj w nocy, bo beda zmeczone. :wink:
kasia

zabawki i zabawy

Post autor: kasia »

szylki to najwspanialsze zwierzęta mam chomika Funio i szylke Tofike:yahoo:
kasia

szlka nie daje spać...

Post autor: kasia »

szylka mi teŻ nie daje spać :x
kasia

szylki nie dajĄ spać...

Post autor: kasia »

co robicie Żę wwasze szylki wchodzą do klatki :twisted:
Kasia

zabawki

Post autor: Kasia »

macie jakieś wymyślone zabawki dla szylki
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Czego można Szyszorka nauczyć???????

Post autor: muppet »

wiem ze zmuszenie szynszyla do wejscia do klatki to problem Ja mojemu staremu szynszylowi dawałam po prostu jeść i mieszałam jedzeniem w misce zeby uslyszal i zazwyczaj wchodził. A jak nie to trzeba go umiejętnie chwycic i wsadzic do klatki.
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Czego można Szyszorka nauczyć???????

Post autor: Agusia »

muppet pisze:wiem ze zmuszenie szynszyla do wejscia do klatki to problem Ja mojemu staremu szynszylowi dawałam po prostu jeść i mieszałam jedzeniem w misce zeby uslyszal i zazwyczaj wchodził. A jak nie to trzeba go umiejętnie chwycic i wsadzic do klatki.
Ja robię tak samo Na razie się sprawdza, ale tylko wtedy jak pobiegają i troszkę przy tym zgłodnieją . Inaczej trzeba je łapać. Tylko, że to nie takie proste - moje maluchy są na tyle sprytne, że 2 razy w ten sam sposób nie da się ich złapać, więc trzeba mieć dżą wyobraźnie, żeby za każdym razem wymyślić jakiś nowy sposób .
grecja89

Re: Czego można Szyszorka nauczyć???????

Post autor: grecja89 »

Hehe :P Ja mam mam co nie kiedy problem z Kubuzem :roll: ale mam mały zwierzyniec w domu i przed pujsciem spać gania sie z Rogerem królikiem moiej siostry kiedyś zapodam filmik z ich wyczynami jaja na maxa :yahoo: mam jeszcze psa Deyzi ktora jest zazdrosna o nowe stworzonka które zagosciły w moim domu i czasami ma fochy ale nie jej agresywna tylko Roger jest najwiekszym cfaniakiem w tej ferajnie ale zbyd wolny Żeby kogokolwiek dogonił :yahoo: dlatego Kubuz góra heheh
Ostatnio zmieniony 5 gru 2006, o 14:57 przez grecja89, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości