Biotech a wymiana.

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Awatar użytkownika
chrom_y
Posty: 66
Rejestracja: 28 sty 2012, o 17:31

Biotech a wymiana.

Post autor: chrom_y »

Witam!
Swoje pytanie kieruję do studentów biotechnologii na UM w Łodzi lub osób obeznanych w temacie. Czy jest możliwy na tej uczelni wyjazd w ramach wymiany studenckiej, coś w rodzaju Erasmusa? Oczywiście chodzi mi tylko o możliwości dla studentów biotechnologii.
Na stronie UM znalazłem notkę, że uczelnia jest zaangażowana w Erasmusa, IAESTE oraz Score.
Jednak pojawia się problem. Sprawdziłem, że na erasmusa moda wyjechać studenci lekarskiego/stomatologii/pielęgniarstwa/farmacji. Nie było tam biotechnologii. Program IAESTE- tu z kolei nie wiem jaką jest sytuacja, bo strona jest przestarzała. A Score to znów możliwość tylko dla lekarskiego.
Stąd moje pytanie, czy studenci biotechnologii na UM mają jakąkolwiek możliwość wyjazdu?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Biotech a wymiana.

Post autor: Ziomek123 »

To podforum dotyczy kierunku lekarskiego.

Czytanie ze zrozumieniem czasami się przydaje w życiu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości