Przenosiny ze stomy na lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
adamigo1
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2014, o 15:47

Przenosiny ze stomy na lek

Post autor: adamigo1 »

Witam, czy na UMEDzie możliwe jest przeniesienie się na lekarski po I semestrze stomy (z ewentualnie jakimiś egzaminami)?
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Przenosiny ze stomy na lek

Post autor: Ziomek123 »

Pewnie nie, z tego co słyszałem od ludzi którzy byli dwa razy na I roku, to nawet ocen z łódzkiego lekarskiego nie przepisywali na lekarskim.

Najlepiej pojedź do dziekanatu i pogadaj
7magdalenka7
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2012, o 20:13

Re: Przenosiny ze stomy na lek

Post autor: 7magdalenka7 »

Jak ktoś na lekarskim powtarza rok przez jeden przedmiot, to całą resztę ma przepisaną.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Przenosiny ze stomy na lek

Post autor: Ziomek123 »

7magdalenka7 pisze:Jak ktoś na lekarskim powtarza rok przez jeden przedmiot, to całą resztę ma przepisaną.
Jak jest na tzw. repecie czyli płaci za powtarzanie, jak się zarejestrował ponownie to nic nie przepisują, nawet jak zdał.
adamigo1
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2014, o 15:47

Re: Przenosiny ze stomy na lek

Post autor: adamigo1 »

A co w sytuacji, gdy dostałem się zarówno na stomę, jak i lekarski a następnie wybrałem omyłkowo stomę? Byłem w dziekanacie i kazali mi spotkać się z dziekanem. Troszeczkę boję się tej rozmowy
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Przenosiny ze stomy na lek

Post autor: Ziomek123 »

adamigo1 pisze:A co w sytuacji, gdy dostałem się zarówno na stomę, jak i lekarski a następnie wybrałem omyłkowo stomę? Byłem w dziekanacie i kazali mi spotkać się z dziekanem. Troszeczkę boję się tej rozmowy
Z głównym dziekanem nic nie załatwisz, pogorszysz sprawę, nie pozwala przepisywać ocen, bo musi trzymać wysoki poziom na lekarskim.
audrey123
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 09:28

Re: Przenosiny ze stomy na lek

Post autor: audrey123 »

hej, i jak skończyła się Twoja historia z przenoszeniem? jestem w podobnej sytuacji, kończę 1 rok stomy i intensywnie zastanawiam się nad przeniesieniem. Bardzo jestem ciekawa czy coś mi ew przepiszą czy bede musiala zdawac wszystko od nowa
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Przenosiny ze stomy na lek

Post autor: rysieńka »

znam jedynie przypadek, po skończeniu stomy- przepuszczenie na trzeci rok woj-leku

proponowałabym raczej iść w kierunku woj-leku może tutaj udać się coś ugrać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 50 gości