Potrzebna pomoc ;]

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
wszechja
Posty: 3
Rejestracja: 6 lut 2007, o 23:49

Potrzebna pomoc ;]

Post autor: wszechja »

Wykaż że pewne cechy człowieka pojawiły się w wyniku tworzenia społeczeństw. Takie właśnie mam zadanko i nie wiem w jaki sposób do niego podejść. Więc pytam Was wszechwiedzących. Czy takimi cechami są zdolność do porozumiewania się, potrzeba bliskości drugiego człowieka i jego akceptacji, utażsamianie się z jakąś grupą społeczną i . Nie wiem co napisać a to ma być raczej rozwinięte.


[ Dodano: Czw Lut 08, 2007 22:25 ]
Czy nikt nie zna odpowiedzi?
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: Potrzebna pomoc ;]

Post autor: Anielica88 »

wszechja pisze:Czy takimi cechami są zdolność do porozumiewania się, potrzeba bliskości drugiego człowieka i jego akceptacji, utażsamianie się z jakąś grupą społeczną i . Nie wiem co napisać a to ma być raczej rozwinięte.
mysle ze wlasnie o to chodzi, przynajmniej ja bym to w ten spososb zrozumiala:p moze jesce bym dodala czynnik ruchowy człowieka ktory raczej tesh jest zalezny poniekad od społeczenstwa:p bo jesli ogolnie wsrod rowiesnikow jest moda na jakis sport to oczywiscie zwieksza sie ona:p dodalabym poziom intelektulany a raczej chec do ksztalcenia sie, to tehs taka jakas cecha ktora wynika z jakiejs rywalizacji:p moze zdolnosc ksztlacenia obu połkul mozgu:p trzeba tu raczej troszke pokombinowac:p nie wiem czy ci pomoglam ale ja bym to tak zrozumiala:p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości