Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: lith »

Trzeba było tak od razu. Tutaj terapia jest bardzo prosta.
Awatar użytkownika
Nullus
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2014, o 16:22

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: Nullus »

Jesteście żałośni, skrajnie zdemoralizowani i pomyśleć, że kiedyś będziecie leczyć ludzi.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: Sofia »

Jesteś pewien że chcesz środków które zwiększą Twoje zdolności zapamiętywania? Nie sądziłam że to kiedyś napiszę, ale mati ma rację. Osoba twierdząca że ma IQ na poziomie 70 nigdy w życiu nie posiadałaby takiego zasobu słownictwa ani nie pisałaby w taki sposób.

Wyżyłeś się już? Wyładowałeś swoją frustrację na cały świat? To fajnie, teraz możesz zacząć jakąś psychoterapię albo inny sposób leczenia paranoi, bo to wydaje się w tej chwili najbardziej potrzebne w Twoim przypadku.

Tak BTW: czy zawsze jak zarejestrujesz się na jakimś forum to obrzucasz wyzwiskami każdego wokół, czy tu to zrobiłeś tylko dlatego że są tu znienawidzeni przez Ciebie studenci medycyny i lekarze?
Awatar użytkownika
Nullus
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2014, o 16:22

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: Nullus »

Nikogo wyzwiskami nie obrzuciłem. Napisałem jedynie bolesną prawdę, która was, jak widać ruszyła, a osoby winne podejmują się reakcji obronnych. Paranoi nie mam żadnej. Wy za to macie jakieś obsesje na punkcie wysyłania ludzi na terapię, gdy ktoś wychodzi ponad granice i odważy się powiedzieć parę słów prawdy o danym zjawisku, czy grupie społecznej. Prosty przykład. Był kiedyś taki facet w Anglii, gdzie miał operację na otwartym sercu i zaszyli mu nożyce tam. Po operacji nie mógł wytrzymać z bólu i skarżył się chirurgom na tę dolegliwość. Prowadzący go uznał za paranoika i histeryka, zatem wysłał go do psychiatry. Leczenie nie pomagało, bo nadal odczuwał ból i w końcu zdecydował się na prześwietlenie i jakież było zdziwienie lekarzy, że przez ich niedbałość w klatce piersiowej pacjenta znalazło się narzędzie medyczne. Naprawdę, na świecie panuje jakiś wirus, który niszczy polską tkankę życia społecznego i powoduje martwiczo wrzodziejące zapalenie mózgu, inaczej tego nie da się wyjaśnić. Kiedyś odsyłano do szamanów, potem do nekromantów, następnie do księży i teraz do psychologów. Jak znajdę ten artykuł, to podeślę link dla niedowiarków.
13112015

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: 13112015 »

Nullus pisze:Myślałem o inhibitorze MAO ^(i) 5-HTP, ale NIKT z lekarzy nie chce mi tego przepisać, ani nie mam pojęcia, gdzie to dostać.
Nic dziwnego, to lek ostatniego rzutu w leczeniu ciężkich depresji. Nigdzie tego nie dostaniesz.
Nullus pisze:Nie otrzymałem promocji do następnej klasy i prawdopodobnie w tym roku będzie powtórka.
Nullus pisze:Z problemami (bo bez znajomości) dostałem się cudem na UJ
Chyba się pogubiłeś w prowokacji.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: Trzyszcz »

Antymateria mnie uprzedziła
Ale już po 1. poście było widać, że kogoś poniosła wyobraźnia.
Dementuję przypuszczenia ymka- to nie ja tym razem ^^ Z resztą nigdy nie miałem drugiego konta

Gość ma wyobraźnię
Awatar użytkownika
Nullus
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2014, o 16:22

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: Nullus »

Trzyszcz pisze:
Gość ma wyobraźnię
Ponoć Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy".
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: ymk »

Antymateria akurat leki te są stosowane przy niektórych rodzajach depresji powszechnie z tego co kiedyś czytałem, nie wprowadzaj go w błąd.
Awatar użytkownika
Nullus
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2014, o 16:22

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: Nullus »

ymk pisze:Antymateria akurat leki te są stosowane przy niektórych rodzajach depresji powszechnie z tego co kiedyś czytałem, nie wprowadzaj go w błąd.
Nie wprowadzi, bo doskonale znam szerokie ich zastosowanie. Jednak sam fakt, jak oszukujecie ludzi o czymś świadczy(co kolega wyżej doskonale zdemaskował).
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Czy istnieje lekarstwo na "Debilizm"?

Post autor: Padre Morf »

W tym wypadku pomogą chyba tylko EW ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości