artykuł w języku angielski

Dyskusje medyczne poruszające problemy badań medycznych, terminów, sposobów realizacji i przygotowań, interpretacji wyników z badania krwi i innych.
her24
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2014, o 18:24

artykuł w języku angielski

Post autor: her24 »

Cześć!
Mam kłopot z pełną interpretacją tego artykułu ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2859149/
W pomoże mi ktoś powiedzieć, co wykazały badania zależności aktywności ciała migdałowatego, a zaburzeniami konwersyjnymi typu motorycznego?
Co obrazują ryciny ? Co udowodniono?
Jak bodźce pozytywne, negatywne i neutralne u grup badawczych kontrolnych jak i chorych wpływają na aktywność ciała migdałowatego?
Za pełną, zrozumiałą interpretację rycin będę bardzo wdzięczna.

Trochę się pogubiłam, a bardzo chciałabym wykorzystać te wyniki badań do swojej prezentacji. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc !
MonaS
Posty: 9
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 13:40

Re: artykuł w języku angielski

Post autor: MonaS »

Jeśli chodzi o tego typu interpretacje wyników badań czy artykułów, które są po angielsku to najlepiej zwrócić się bezpośrednio do lekarza/-y, którzy pomogą Ci w takiej interpretacji.
Oczywiście idealna sytuacja t taka, kiedy lekarz biegle posługuje się tym językiem, a nawet prowadzi aktywnie konsultacje po angielsku, jak w American Clinic przy Szpitalu Medicover w Wilanowie.
To jedna z najnowocześniejszych klinik w Polsce, która w zasadzie jest dedykowana dla obcokrajowców, bo cały personel biegle posługuje się językiem angielskim, ale nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli jesteś akurat ze stolicy, by skorzystać z takiej oferty.
Standardy opieki medycznej w klinice są znacznie wyższe, niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni, bo opieka pielęgniarki, którą przydzielają indywidulanie każdemu pacjentowi czy dostęp do najnowocześniejszego sprzętu, a nawet możliwość skorzystania z pakietu, tzw. second opinion, czyli konsultacji z lekarzami z klinik na całym świecie, z którymi współpracują to jest zdecydowanie ponad wszystko, czego możemy oczekiwać w innych klinikach.
Jeśli zależy Ci na rzetelnej interpretacji, właściwej diagnozie i naprawdę skutecznym leczeniu, powinnaś odwiedzić to miejsce w Warszawie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości