Kwasek cytrynowy a mocz

Dyskusje dotyczące szerokiego spektrum zagadnień z dziedziny chemii, a w szczególności jej podstaw, zmierzających do zrozumienia prostych relacji chemicznych
AndrzejSkoluszek
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2014, o 11:06

Kwasek cytrynowy a mocz

Post autor: AndrzejSkoluszek »

Witam, Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o przedmioty ścisłe, lecz mam problem z którym chciałbym zwrócić się do specjalistów. Otóż mój problem wygląda tak. Muszę oddać mocz do badań lekarskich. Badania ogólne moczu(morfologia) plus badania toksykologiczne m in na thc(Tetrahydrokannabinol), czyli pospolitą trawkę. Niestety nie wiedziałem zbyt wcześnie o badaniach i możliwe jest, że podczas badania będę miał jeszcze czynniki thc w moczu. Aby temu zapobiec jedynym sposobem jest dodanie kwasku cytrynowego do moczu. Z tym, że pytanie czy po pierwsze mi to pomoże(wg wielu doświadczeń znalezionych w sieci pomaga) i po drugie czy nie wpłynie to na wyniszczenie innych składników w moczu które będą również badane podczas morfologi. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości