Technik weterynarii - Warszawa

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Technik weterynarii - Warszawa

Post autor: Cytrulina »

Hej. Obecnie studiuję zootechnikę, jestem na 3 roku. I tak się zastanawiam nad zrobieniem dodatkowo właśnie technika weterynarii. Czy może ktoś polecić jakąś dobrą szkołę policealną w Warszawie realizującą ten kierunek? Najlepiej by była w miarę przystępna cena oraz co ważniejsze fajnie prowadzone zajęcia. Za każdą odpowiedź będę wdzięczna
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Technik weterynarii - Warszawa

Post autor: Cytrulina »

Podbijam jeszcze raz pytanie, może ktoś coś ma godnego polecenia?
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: Technik weterynarii - Warszawa

Post autor: dominika405 »

Moja dobra znajoma zyskała tytuł technika weterynarii kilka lat temu. Chodziła do Akademii Zdrowia (Leszno 21). Była zadowolona. Ze szkoły wyniosła całkiem sporo, ale i tak najważniejsze to wkręcić się na dobre praktyki, bo dopiero wtedy człowiek zaczyna się porządnie uczyć zawodu. Pracuje w zawodzie, w całodobowej lecznicy weterynaryjnej, więc z pracą nie jest tak tragicznie.
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Technik weterynarii - Warszawa

Post autor: Cytrulina »

dominika405 dzięki wielkie za odpowiedź Na pewno wezmę tą opinię pod uwagę przy wyborze szkoły I wiadomo, że najważniejsze są praktyki, wtedy człowiek wszystkiego dopiero się uczy i na własne oczy widzi jak taka praca wygląda

P.S. Widzę, że studiujemy na tej samej uczelni
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: Technik weterynarii - Warszawa

Post autor: dominika405 »

Ona robiła technika kilka tam temu, ale szkoła nadal funkcjonuje i to chyba całkiem nieźle.

Tak poza tematem, to w tym roku moja przyjaciółka wahała się, czy wybrać zootechnikę, czy hodowlę i ochronę zwierząt, ale w końcu zdecydowała się na to drugie. Jesteś zadowolona ze studiów?
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Technik weterynarii - Warszawa

Post autor: Cytrulina »

Ja nie miałam takiego dylematu jak Twoja koleżanka, bo jak zaczynałam zootechnikę to hodowli. jeszcze nie było

Co do tego czy jestem zadowolona. Owszem i to bardzo. Jestem na 100% pewna, że robię to co lubię. Trochę przeraża mnie to, że dość trudno potem pracę znaleźć, ale teraz po jakim kierunku ma się pewność, że od razu się coś ciekawego znajdzie? Po żadnym. Ale gdybym miała jeszcze raz wybierać kierunek to na pewno by padło na zootechnikę Choć ta Hodowla też ciekawie wygląda. Ostatnio jeszcze ruszyła u nas Bioinżynieria zwierząt co też po opisie wygląda ciekawie, ale niestety przy rekrutacji biorą pod uwagę angielski, którego ja nie zdawałam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości