Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: randomlogin »

deVries, przykro mi, ale jak ja sie kontaktowalem - czyli maj/czerwiec/lipiec 2013 - to jeszcze mieli inna filozofie. Najwczesniejsza zmiana zdania jaka ktos zacytowal tu na forum to przelom 2013/14, ale jestem pewien, ze jeszcze jakis czas pozniej telefonicznie twierdzili co innego.

Tu na dole te cztery obrazki sa ich odpowiedz na pytanie PSRP, i tam odpowiedz na pytanie drugie, trzecie. Zeby bylo smieszniej jest w calym tym dokumencie troche wewnetrznych sprzecznosci ale mi sie juz odechcialo dyskutowac z nimi, wiec jesli czujesz sie na silach, to mozesz sam dzwonic i prosic o wyjasnienie.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: deVries »

Ok dzięki.
gacmen
Posty: 12
Rejestracja: 3 lis 2013, o 19:48

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: gacmen »

Jeżeli zrezygnowało się ze studiów na pierwszym roku na początku października (nawet nie otrzymało się legitymacji studenckiej), więc nie wykorzystane zostały żadne punkty, to przy rekrutacji można zaznaczyć, że są wcześniej nie studiowało się?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: randomlogin »

Oczywiscie, ze teoretycznie nie. Mozesz za to odpowiadac karnie, przed sadem, ze wszystkimi fajerwerkami. Teoretycznie. W praktyce jakos wybitnie bym sie raczej nie przejmowal.
gacmen
Posty: 12
Rejestracja: 3 lis 2013, o 19:48

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: gacmen »

Bo tak właśnie zaznaczyłam, a nie chciałabym, żeby przez taki drobiazg poszło coś nie tak.Dzięki za odpowiedź.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: Hogwartnik »

Nie ma opłat za drugi kierunek studiów
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

[Link] odplatnosc za studia w uczelniach publicznych

Post autor: randomlogin »

zrodlo niech bedzie zrodlem:
http://trybunal.gov.pl/rozprawy/wyroki/ . blicznych/

BTW to nie znaczy, ze nie ma oplat juz teraz natychmiast - oplaty poki co sa. Po prostu w obecnej formie nie beda mogly byc utrzymane. Co w zamian zaserwuje nam rzadzaca ekipa - zobaczymy. Jak bedzie pisemne uzasadnienie, to sie bedzie dalo powiedziec jakie dopuszczalne granice widzi TK - ustne bylo trudno zrozumiec, ale zdecydowanie nie padlo tak nie mozna placic za nic, nigdy.
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: agentka91 »

Nie chcę zakładać nowego wątku, dlatego zapytam w tym. Czy jeśli rzuciłam studia w roku akademickim 10/11 to jak w dniu obecnym wygląda moja sytuacja? Mam już X punktów naliczonych?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: randomlogin »

Nie, tamte studia nie istnialy.

Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: agentka91 »

Dzięki, randomlogin. Bardzo mnie to cieszy.
agnes9408
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2014, o 09:18

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: agnes9408 »

Ja tak się zastanawiam właśnie, bo studiowałam przez 1 semestr, podeszłam do sesji i wykorzystałam 30 pkt( wiem, że to są te dodatkowe punkty za które nie trzeba płacić). W każdym razie czy to w ogóle trzeba gdzieś zgłaszać jak się już dostanę na inne studia, że już studiowałam? czy normalnie oddaję ten formularz o studiowaniu bez opłat? D
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: randomlogin »

Oddajesz ten formularz wpisujac w nim stan faktyczny, przeciez tam jest odpowiednia pozycja - studiowalas i zuzylas X.

agnes9408
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2014, o 09:18

Re: Jak to w końcu z tymi punktami ECTS

Post autor: agnes9408 »

Dobrze wiedzieć, że na tym formularzu jest taka pozycja. D dzięki ! )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości