Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
mefista
Posty: 53
Rejestracja: 9 cze 2014, o 19:02

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: mefista »

Sofia pisze:mefista, 1) pisze wszystko na stronie PUM w warunkach rekrutacji.)
dzięki za odpowiedz

Czy jest szansa że w Łodzi spadnie próg na stome do 322 z kolejną listą? Orientował się ktoś na kórych mniej więcej miejscach na listach rankingowych są osoby z tym właśnie wynikiem ?
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: KatarzynaZSDM »

Silvernight pisze:KatarzynaZSDM, 320
Myślę, że szansa jest, Łódź będzie pewnie na podobnym poziomie punktowym jak Szczecin

Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: tkasia »

Ja mam tyle samo a jestem 122
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: doktorka »

tkasia, Tobie pewnie na pum styknie.

Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Silvernight »

Kurczę, boję się, że próg będzie o jeden pkt wyżej niż liczba moich punktów. a na pum nie składałam, bo to za daleko od domu
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: doktorka »

no niestety, w przypadku leku i stomy nie ma kompromisow i jak komus bardzo zalezy,a nie jest olimpijczykiem, to powinien skladac wszedzie, sama swego czasu popelnilam podobna glupote.

Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: KatarzynaZSDM »

Silvernight pisze:Kurczę, boję się, że próg będzie o jeden pkt wyżej niż liczba moich punktów. a na pum nie składałam, bo to za daleko od domu
Ja mam do Szczecina ponad 800 km a składałam bo ważne by się dostać

Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Silvernight »

no tak, tylko, że do szczecina trzeba było logować się przed wynikami, kiedy byłam pewna, że nawet nie mam szans, a do Łodzi złożyłam tak z przezorności tylko
Sari
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2014, o 18:18

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Sari »

Hej, Powiedzcie mi czy z wynikiem 160 pkt mam jeszcze jakiekolwiek szanse na lek-dent w Zabrzu choćby w październiku? Wiem, że to marny wynik, ale mam jeszcze tą okropną nadzieję. Błagam, niech ktoś mi ją odbierze raz na zawsze
Awatar użytkownika
Urtxintxa
Posty: 103
Rejestracja: 27 cze 2014, o 13:53

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Urtxintxa »

Sari pisze:Wiem, że to marny wynik, ale mam jeszcze tą okropną nadzieję. Błagam, niech ktoś mi ją odbierze raz na zawsze
Nie masz najmniejszych nawet szans. Możesz już tracić nadzieję.

O to ci chodziło? Really?

A tak na poważnie. Przeanalizowałam progi z Katowic/Zabrza z poprzednich lat i z tego co widzę próg nie spadał niżej niż 162. Teraz jest 166 z możliwością spadku w sierpniu/wrześniu (nie wiem jak tam jest). Tak naprawdę wszystko może się zdarzyć, ale zakładam, że jesteś dorosłą osobą i widzisz jaka jest sytuacja. Owszem, nie rób sobie fałszywej nadziei, ale jest dopiero lipiec. Radzę po prostu poczekać i mieć w zanadrzu plany awaryjne. Mimo wszystko trzymam kciuki
Sari
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2014, o 18:18

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Sari »

Dzięki Urtxintxa Właściwie nie wiem po co o tym piszę na forum. To chyba z tych nerwów wszystko
Awatar użytkownika
Urtxintxa
Posty: 103
Rejestracja: 27 cze 2014, o 13:53

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Urtxintxa »

Rozumiem. Ja też niedawno nie wyrabiałam nerwowo. Najpierw matura, potem wyniki i rekrutacja. Ale nie można się poddawać w żadnym wypadku! Nie ma sytuacji bez wyjścia
mefista
Posty: 53
Rejestracja: 9 cze 2014, o 19:02

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: mefista »

Czy konieczne jest dostanie skierowania na badania z Łodzi ? Chcialam pojsc do lekarza wczesniej i pytanie czy nie bedzie problemow ? Bo to skierowanie maja dac przy skladaniu papierow a potem latac po lodzi w poszukiwaniu lekarza nie usmiecha mi sie =P

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości