Rejestracja na studia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gamestar
Posty: 35
Rejestracja: 6 lip 2013, o 10:23

Rejestracja na studia

Post autor: gamestar »

Witam,

Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki jest domyślny login i hasło do zalogowania do systemu? Przynajmniej login, bo hasło już sobie odzyskam.

Rok temu rejestrowałem się ale już tego nie pamiętam a maile mi się pousuwały.

Z góry dzięki
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Rejestracja na studia

Post autor: iSzymur »

domyślny login? chyba sobie każdy swój ustawia jak robi konto. ja w tamtym roku też się rejestrowałem, a że w tym roku startuję od nowa to po prostu porobiłem nowe konta
gamestar
Posty: 35
Rejestracja: 6 lip 2013, o 10:23

Re: Rejestracja na studia

Post autor: gamestar »

chodzi mi o to jak generowany jest login, np. na PUMie jest pierwsza litera imienia i nazwisko, gdzie indziej może być pesel, albo adres email. Równie dobrze można byłoby sobie wybrać samemu. Chodzi mi o to jak jest w lublinie, bo tego nie wiem, hasło jeżeli byłoby generowane przez system to sobie odzyskam przez email, a jeżeli będzie samodzielnie wybierane to wiem jakie mam.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rejestracja na studia

Post autor: randomlogin »

.ok, to inaczej - nie wiem wprawdzie jak jest w Lublinie, ale na wielu uczelniach konta po prostu zaklada sie co roku, nie trzymaja poprzedniej bazy bo i po co, jesli ponad 90% do nich nie wroci, wiec tylko by rosla i rosla. Sprobuj tak zrobic, w sensie zalozyc nowe - jesli ci nie wyskoczy wielkie czerwone ten PESEL jest juz w uzyciu to nie potrzebujesz nic wiecej.
Awatar użytkownika
Ranamori
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:02

Re: Rejestracja na studia

Post autor: Ranamori »

Ja mam inne pytanie, ale odnośnie rejestracji. Przy wpisywaniu wyników pojawia mi się opcja poziomu: podstawowy, rozszerzony, rozszerzony pisemny. Jak zaznaczaliście rozszerzoną biologię i chemię? Rozszerzony czy Rozszerzony pisemny"?
Awatar użytkownika
kolorowa-tecza
Posty: 18
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:34

Re: Rejestracja na studia

Post autor: kolorowa-tecza »

Rozszerzony, rozszerzonego pisemnego nawet wybrać nie można jest zablokowane

Awatar użytkownika
Ranamori
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:02

Re: Rejestracja na studia

Post autor: Ranamori »

Faktycznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości