Rejestracja na studia

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Mikrobiologer
Posty: 34
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 11:02

Rejestracja na studia

Post autor: Mikrobiologer »

Witam

Wszędzie słyszałem że rejestrować się na studia trzeba jak się jeszcze nie zna wyników a przecież wyniki matur są 27 czerwca a terminy rejestracji do jakoś 1 tygodnia lipca.
Wnioskuję że nie będzie żadnych problemów, jeżeli zajmę się rejestracją po otrzymaniu wyników nie
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: Rejestracja na studia

Post autor: Locus »

Mikrobiologer, każda uczelnia ma jasno określone zasady, jedne chcą przed wynikami inne po, wystarczy sprawdzić.
AnimamDebeo
Posty: 40
Rejestracja: 13 gru 2013, o 15:21

Re: Rejestracja na studia

Post autor: AnimamDebeo »

Hej! Czy logował się ktoś na UP we Wrocławiu? Bo u mnie po zaksięgowaniu opłaty rekrutacyjnej w dalszym cg. widnieje status Dane rekrutacyjne niezweryfikowane". Doradzi ktoś? O co chodzi?
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Rejestracja na studia

Post autor: ryniofit8000 »

Mikrobiologer, na rejestrację na niektóre uczelnie już jest za późno
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rejestracja na studia

Post autor: randomlogin »

Mikrobiologer, bo to jest taki pierwszy test, czy sie na studia nadaje. Umiejetnosc przeczytania ze zrozumieniem do kiedy sie trzeba zarejestrowac, zaplacic i takie tam. Po uprzednim znalezieniu tego, a nie w wersji dane na tacy. W tym roku szczegolnie intensywnie w tym zakresie testuje PUM.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Rejestracja na studia

Post autor: Sofia »

randomlogin, PUM w sumie nic nie zmienił w zasadach rekrutacji od zeszłego roku poza przedmiotami. Te dwa dokumenty które trzeba wysłać do 16 nie wiem czemu dla wielu biednych zmęczonych wytężonym wysiłkiem umysłowym maturzystów były barierą nie do samodzielnego pokonania. Tylko rzetelna pomoc w postaci internetów i grup na fejsie była w stanie rozwiązać ten problem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości