Biomonitoring?

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Naskier
Posty: 4
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 11:17

Biomonitoring?

Post autor: Naskier »

Cześć,

Otóż od października mam zamiar rozpocząć studia. Po wielu dylematach, spojrzeniu na plusy i minusy zdecydowałem się wybrać coś spoza faworyzowanego wcześniej przeze mnie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, mianowicie ochronę środowiska. Wybór padł, ponieważ na tym kierunku nie ma fizyki, której nie umiem za bardzo i jest dosyć mało chemii, której też nie ogarniam (ok. 140h na licencjacie). Ostatnio natrafiłem jednak na inny, nowy kierunek na UŁ: biomonitoring. Jest on uruchamiany dopiero od tego roku. Co o takiej opcji sądzicie? Dla mnie jest to lepsze propozycje bo chemii jest jeszcze mniej (ok. 70h). Wada jest taka, że są to tylko studia I stopnia. Oczywiście chciałbym później zrobić magisterkę na ochronie. Czy waszym zdaniem lepiej zrobić I i II stopień z tego samego, czy może warto pakować się w eksperymentalny kierunek?

z góry dzięki za wszystkie opinie.
pozdr.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości