Dziwne różowe plamy

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
markox
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2014, o 11:41

Dziwne różowe plamy

Post autor: markox »

Cześć wszystkm, mam mały problem ponieważ od kilku dni pojawiły się na moim ciele a głównie na ramionach i plecach takie różowe plamy, trochę swędzą i łuszczą się. Nie boli to bardzo czy coś ale jest strasznie brzydkie no i własnie czasem swędzi. Czy ktoś wie co to może być? Boje się iśc do lekarza bo wywali mi pewnie leki za 300zł a nie mam za bardzo jak nie będzie wyjścia no to pójdę no ale wolałbym się jednak dowiedzieć coś w tym temacie
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Dziwne różowe plamy

Post autor: AnnaWP »

Jasne.

Idź do lekarza. I to do dermatologa - nie potrzeba skierowania. Leki nie muszą być drogie, a możesz poprosić lekarza o wypisanie nie tych najdroższych. Nie ma co gdybać na forum, szczególnie, że łuszczyć się i swędzieć może wiele rzeczy, poczynając od alergii.
Zależnie od tego, co tam masz, może wystarczyć banał jak maść majerankowa, ale może okazać się, że wymagasz silniejszych środków.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Dziwne różowe plamy

Post autor: przyrodnik »

Na forum nie diagnozujemy i nie leczymy, obowiązkowa wizyta u lekarza

zamykam
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości