Książka do biologii/chemii

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Książka do biologii/chemii

Post autor: Tomecek »

Cześć.
Szukam książki na nagrodę do 100 zł z biologii lub chemii (lepiej byłoby do biologii) na poziomie maturalnym lub wyższym - pod olimpiadę biologiczną. Kończe gimnazjum, ale po olimpiadzie jestem dość ambitny ) Proszę pisać swoje propozycje
Z biologii mam większość repetytoriów do matury, biologie Campbella i Biologie z PWN (jedność i różnorodność). Może jakiś atlas anatomiczny by się znalazł za taką cenę?
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Książka do biologii/chemii

Post autor: Smile_Forever »

Tomecek, atlas anatomiczny McMinna kupiłam swego czasu w internecie za 105 zł, ale raczej on Ci się przyda dopiero na studiach . Za to możesz sobie sprawić serię podręczników, np. Operonu, spokojnie się zmieścisz w 100 zł, zresztą ja zawsze podręczniki kupowałam używane za pół ceny . Jeśli chcesz coś bardziej ambitnego - możesz kupić sobie dwie części Krótkich Wykładów, spośród nich szczególnie polecam Biochemię, Fizjologię człowieka, Mikrobiologię i Genetykę .
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Książka do biologii/chemii

Post autor: bioman »

Tomecek, coś w sensie, że szkoła ci narzuciła, ze masz sobie wybrac nagrodę, którą ci wręczą na koniec roku za dobre wyniki w nauce? Mysle, ze w takim wypadku używane podręczniki raczej by dziwnie wyglądaly. Ale np. dwie lub trzy wybrane części Krótkich Wykładów (myśle, ze w 100zł bys sie zmiescił) byłyby super. Tak jak pisze Glikoproteina, Biochemia, Fizjologia człowieka, Genetyka, Mikrobiologia - do olimpiady w sam raz jeśli już masz Campbelle itp.
Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Książka do biologii/chemii

Post autor: Tomecek »

Tak, bioman, książki używane odpadają. Mam limit 100 zł w ksiegarni Nova. Póki co znalazłem Wielki Atlas Anatomii z buchmanna, albo dwa tomy Podstawy chemii nieorganicznej. Poszukam, czy mają Krótkie wykłady".

Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Książka do biologii/chemii

Post autor: Tomecek »

Lepsze to czy 2 Krótkie wykłady?
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Książka do biologii/chemii

Post autor: bioman »

Wg mnie nie ma potrzeby kupowac atlasu do anatomii do liceum. Do olimpiady, jesli bedziesz startowal, tez sie nie przyda. Bierz cos co sie przyda w liceum, a krotkie wyklady do OB czy do poczytania dla zainteresowanych to super sprawa

Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Książka do biologii/chemii

Post autor: Tomecek »

Ok
Dzięki, biorę Krótkie Wykłady z fizjologii czlowieka i jeszcze jeden z tych, które podaliście.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości