Które wydanie Chemii Witowskiego lepiej kupić?

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Które wydanie Chemii Witowskiego lepiej kupić?

Post autor: Fify715 »

Właśnie kończę pierwszą klasę liceum o profilu biol-chem, a maturę piszę w roku 2016. Zamierzam kupić zbiór zadań z chemii Witowskiego. Jednak mam pytanie - czy kupowanie zbioru zadań przeznaczonego dla rocznika 2015 nie będzie błędem? Czy lepiej jednak poczekać, aż ukarze się zbiór przeznaczony dla mojego rocznika? O ile się ukarze oczywiście. Bo takowego jeszcze nie wydali.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Które wydanie Chemii Witowskiego lepiej kupić?

Post autor: matino3 »

Ja na Twoim miejscu zaczekałbym na trzecią klasę (ja tak zrobiłem), nie ma co męczyć zbyt wielu zadań w 1 i 2 klasie, bo potem nie będziesz miała co robić w trzeciej, a rok przygotowań do matury to naprawdę dużo. Poza tym piszemy ukaże się", bo ukarze się to domena masochistów
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Które wydanie Chemii Witowskiego lepiej kupić?

Post autor: przyrodnik »

Nowe wydanie będzie dostępne za około tydzień, może warto poczekać tydzień i kupić najnowsze do matury 2016
Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Re: Które wydanie Chemii Witowskiego lepiej kupić?

Post autor: Fify715 »

Hahah, a tak się starałam, żeby błędów nie było, a i tak są
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość