Z czego neuro?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kubajunior
Posty: 60
Rejestracja: 23 lis 2008, o 20:33

Re: Z czego neuro?

Post autor: kubajunior »

No nie da się ukryć

Z jednej strony nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, ale mówią, że fizjo dobrze znać, bo potem patologia sama z siebie wychodzi. Stąd moje pytanie

Ktoś u góry pisał, że Traczyk jest najbardziej rozbudowany, jednak jak przeglądałem te pozycje, to w dużym w porównaniu do Ganonga i Konturka jest mało informacji. Tylko pytanie, czy ta rozbudowana ganongowska cytofizjologia nie jest zbyt dużym nawaleniem niepotrzebnych informacji do zapomnienia. Z drugiej strony Konturek o którym słyszałem opinie, że zawiera liczne błędy… no i dalej nic nie wiem
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Z czego neuro?

Post autor: Medycyna Lwów »

od tego są asystenci, by mówić w jakim podręcznik jaki temat jest dobrze opisany.
O ile pamietam to Traczyk był dobry do krążenia, oddychania, nerek i fizjologii klinicznej - wiele tematów warto uzupełnić Konturkiem/Bullockiem, bo dobrze wyjaśnia pewne procesy zwłaszcza jak ktoś ma matematyczny umysł.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości