studia medyczne, a wiek.

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
MartynaLM
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2014, o 11:48

studia medyczne, a wiek.

Post autor: MartynaLM »

Mam zamiar zacząć medycynę w 2016 roku. Będę miała wtedy 24 lata. Myślicie, że to za późno?
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: studia medyczne, a wiek.

Post autor: larissa90 »

No pewnie, że tak, w tym wieku to już do trumny sie trzeba szykować, a nie na studia pchać.

A tak poważnie to ja mam 24 lata i w tym roku idę na lekarski, oczywiście o ile sie dostane, a jak sie nie dostanę to za rok dalej próbuje, ale jeśli uważasz, ze jesteś za stara na medycynę to moze rzeczywiście tak jest, w końcu podobno, każdy ma tyle lat na ile sie czuje.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: studia medyczne, a wiek.

Post autor: Mårran »

Ja mam 24 lata i czuje sie młodo
Pani Buka
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: studia medyczne, a wiek.

Post autor: larissa90 »

M&#xE5rran pisze:Ja mam 24 lata i czuje sie młodo
Ale Ty już studia lekarskie zakończyłaś, więc sie niestety nie wliczasz do naszego szacownego grona geriatrycznych kandydatów na medycynę.
chemonk06
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2014, o 20:20

Re: studia medyczne, a wiek.

Post autor: chemonk06 »

MartynaML, masz już może uczelnie, na które zamierzasz składać papiery? Ja kończę liceum w 2016 i też liczę na medycynę
Awatar użytkownika
MartynaLM
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2014, o 11:48

Re: studia medyczne, a wiek.

Post autor: MartynaLM »

Ja to celuję tylko w Katowice i Kraków.
Zawsze chciałam studiować w Kato, ale 4 lata temu trafiłam do Krakowa i zdążyłam całkiem dobrze poznać miasto, więc to taka opcja zapasowa.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: studia medyczne, a wiek.

Post autor: Aksolotl »

Docelowo Katowice, a Krakow jako opcja zapasowa Calkiem oryginalnie.

Awatar użytkownika
Kraina_czarow
Posty: 127
Rejestracja: 12 sty 2012, o 23:14

Re: studia medyczne, a wiek.

Post autor: Kraina_czarow »

Aksolotl pisze:Docelowo Katowice, a Krakow jako opcja zapasowa Calkiem oryginalnie.

W sumie powinno być na odwrót, jeśli o punkty chodzi

Ja, pocieszam się tym, że w przyszłym roku w październiku, oczywiście jeśli mi się uda. będę mieć jeszcze 23 (bo urodziny dopiero w listopadzie, ale rocznikowo już będzie te 24)
I żałuje niesamowicie tylu lat zmarnowanych. Ale jednak czegoś mnie nauczyły - POKORY.
chemonk06
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2014, o 20:20

Re: studia medyczne, a wiek.

Post autor: chemonk06 »

MartynaLM pisze:Ja to celuję tylko w Katowice i Kraków.
Zawsze chciałam studiować w Kato, ale 4 lata temu trafiłam do Krakowa i zdążyłam całkiem dobrze poznać miasto, więc to taka opcja zapasowa.
A to się raczej nie spotkamy. Ja celuję w GUMed
Jeśli nie lek, to analityka. Jeśli nie analityka to elektroradiologia, chociaż bardzo po cichu liczę na lekarski.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości