Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, Krakó

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
montek17
Posty: 44
Rejestracja: 2 sie 2013, o 09:19

Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, Krakó

Post autor: montek17 »

Cześć, mam taki trochę durny problem, no ale to tak jest jak za bardzo się kombinuje moja rozkmnina sprowadza się do tego, że nie wiem, gdzie studiować medycyne. Osobiście pochodzę z okolic Wrocka więc wrocławski UM mam pod nosem no ale słyszałem różne opinie na jego temat i w takim układzie zastanawiam się czy nie zdecydować na Poznań czy Kraków. Oczywiście we Wrocławiu mam wszystkich znajomych itd ale zastanawiam się czy nie warto zainwestować w wybór lepszej uczelni. Co radzicie zrobić ?

Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: wsedek »

Masz wyniki matur?

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: randomlogin »

Moze jest laureatem olimpiady?

Zreszta pozastanawiac sie zawsze mozna. Ja bym z Wroclawia z takich pobudek o jakich piszesz nie rezygnowal. Ale to ja.
montek17
Posty: 44
Rejestracja: 2 sie 2013, o 09:19

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: montek17 »

Oficjalnie oczywiście nie, no ale z biologii mam 100% bo olimpiada, matma też 100% a chemia coś między 95-98% więc problemu z dostaniem się raczej nie mam.

Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: wsedek »

montek17 pisze:Oficjalnie oczywiście nie, no ale z biologii mam 100% bo olimpiada, matma też 100% a chemia coś między 95-98% więc problemu z dostaniem się raczej nie mam.


Niektórzy mają tak szerokie pole manewru -.-

montek17
Posty: 44
Rejestracja: 2 sie 2013, o 09:19

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: montek17 »

Szerokie, oczywiście że szerokie nie mówiąc o tym ile to zmienia a tak na serio to się wydaje naprawdę dziwaczne no ale serio nie wiem czym się kierować przy tym wyborze.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: Mårran »

Ja bym spróbowała Poznań, żeby się trochę oderwać od domu
Pani Buka
montek17
Posty: 44
Rejestracja: 2 sie 2013, o 09:19

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: montek17 »

A jest ktoś kto może się wypowiedzieć nt. studiowania na tych przewspaniałych uczeliach ?

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: randomlogin »

Ja przeszedlem* przez Krakow. I nie mowie, ze jest zle, pewnie nawet lepiej niz we Wroclawiu, ale jesligtwygodniej< jest tobie isc tam, to bym zostal przy Wroclawiu, bo nie wierze, ze roznice sa jakies drastyczne. A jesli chcesz sie ruszyc gdzies dalej, to zapraszam - jak jest na tej uczelni w innych miejscach sie produkowalem.




* - prawie
montek17
Posty: 44
Rejestracja: 2 sie 2013, o 09:19

Re: Studia medyczne, czyli którą uczelnię wybrać: Wrocław, K

Post autor: montek17 »

Nie no wygoda to nie wszystko, 3 lata dojeżdżałem 50 km do LO we Wrocławiu więc nie mam jakiś specjalnych wymagań jeżeli chodzi o wygodę

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości