Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Juhas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Juhas »

Zapewne jest to mój ostatni post tutaj, być może kiedyś spotkamy się w innych okolicznościach, jako studenci. Postanowiłem nie ryzykować i zostaję w Lublinie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Juhas, zawsze w razie co masz Bydgoszcz, ale rzeczywiście nieźle to wykombinowali, cwaniaki. o
Panna_K
Posty: 195
Rejestracja: 9 lis 2010, o 15:47

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Panna_K »

Jestem 46, miejsc 32, do 7 sierpnia chyba osiwieję.

Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

Juhas, decyzja sluszna,ryzyko zdecydowanie WIELKIE. Panna_K jak nie 7go,to na kolejnym uzupelnieniu, wyluzuj. Generalnie uwazam, ze 173 ostatecznie wejdzie, to 172 przegieli,nikt chyba nie sadzi,ze 32 miejsca ogarna az 150 osob, a w ogole nikt normalny nie zaryzykuje, chyba, ze ma oryginaly w domu.

Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

A wykombinowali to chamsko, bo zablokuja miejsca na uczelniach.gdzie wystarczyly kopie i tym sposobem ludzie do ostatniej chwili beda trzymac wro lub bdg blokujac miejsca.

Panna_K
Posty: 195
Rejestracja: 9 lis 2010, o 15:47

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Panna_K »

Ja uroczyście ślubuję, że jeśli dostanę się na UMP to pojadę do Łodzi z prośbą o skreślenie (tam mają moje kopie)

Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Ja 7 sierpnia napisze maila do Bydgoszczy, że mogą dać moje miejsce jakiemuś szczęśliwcowi.
student1377
Posty: 116
Rejestracja: 13 lip 2012, o 11:48

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: student1377 »

Hej!
Mam pytanie do starszaków".
Powiedzcie nam tak na serio, czy warto kupować od starszych roczników notatki, testy itp.? Jak radzicie?
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rkgreen »

Kochani, wiem, że temat był poruszany, ale czy mógłby mi ktoś przypomnieć jak wyglada sprawa z zaświadczeniem od lek. med. pracy? Koniecznie trzeba to dostarczyć razem z dokumentami, czy mozna pózniej dosłać lub zrobić je na miejscu?

Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Musisz mieć to z dokumentami. Jak zawozisz papiery możesz iść najpierw do biur rekrutacyjnych, dadzą ci tam skierowanie na badania i na poznańską pojedziesz do wlkp centrum med. pracy i załatwisz to szybko, a potem pojedziesz jeszcze raz do biura rekrutacji z zaświadczeniem od lekarza
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Merien »

student1377 pisze:Hej!
Mam pytanie do starszaków".
Powiedzcie nam tak na serio, czy warto kupować od starszych roczników notatki, testy itp.? Jak radzicie?
Notatki (tylko najpierw sprawdz ich jakosc etc), testy jak najbardziej. Materialy elektroniczne nie, bo mozna je samemu sciagnac z chomikow.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

student1377 pisze:Hej!
Mam pytanie do starszaków".
Powiedzcie nam tak na serio, czy warto kupować od starszych roczników notatki, testy itp.? Jak radzicie?
WARTO. Tzn notatki to niekoniecznie, uczenie sie z notatek to troche dupa, co innego uczenie sie poprzez notowanie. W sensiei tak musisz ta ksiazke przeczytac. Ale testy tak. Materialy elektro to tez zalezy, nie wszystko jest na necie, duzo ludzi ma np wlasne zdjecia preparatow mikroskopowych, juz opisane itd-takie cos warto kupic. Nie dajcie sie wkrecic w kosci za koszmarne sumy, ani to legalne ani potrzebne.

Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

w ogole to jesli chodzi o najpopularniejsze (i chyba najtansze) zrodlo podrecznikow na ump, to nalezy zajrzec do tzw żyda:p Generalnie sporo ksiazek mozna kupic w formie od żyda i zaoszczedzic tym sposobem polowe kasy. A jeszcze lepiej kupic przechodzone ksiazki od zyda":p nowki to atlasy do anaty tak mysle i te,ktore nosi sie na cwiczenia,a sa autorstwa szefa katedry, wiadomo, pokazac sie z kserem to juz ryzyko (np cwiczenia z biofizy,ale podr juz nie, bo sie go nie nosi na zajecia).

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości