ŚUM lek-dent - wszystko co kandydat wiedzieć powinien

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: ŚUM lek-dent - wszystko co kandydat wiedzieć powinien

Post autor: ryniofit8000 »

Stoma też się już uczy anatomii po angielsku?
lollexxx
Posty: 14
Rejestracja: 12 maja 2014, o 18:24

Re: ŚUM lek-dent - wszystko co kandydat wiedzieć powinien

Post autor: lollexxx »

Od dwóch albo trzech lat mamy anatomię tylko po polsku. To też jest pewien ewenement, bo łacinę jako osobny przedmiot mamy na ocenę i jednak trzeba sporo słówek sobie przyswoić Na angielskim, jako osobnym przedmiocie uczy się słówek stricte stomatologicznych.
Delaila
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 11:29

Re: ŚUM lek-dent - wszystko co kandydat wiedzieć powinien

Post autor: Delaila »

Hej.

Od tego roku akademickiego zaczynam studiować lek-dent na ŚUM-ie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co jeśli chodzi o potrzebne materiały do studiowania? Czy należy kupić już jakieś pozycje? Jeśli tak, to jakie? Czy część zdobywać dopiero w październiku, na uczelni? Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM lek-dent - wszystko co kandydat wiedzieć powinien

Post autor: mrsdavis »

Delaila, wszystko to już zostało napisane. W moim opisie jest wyszczególnione, co jest Ci potrzebne na poszczególne przedmioty. Natomiast ktoś wyżej pisał już u kupowaniu materiałów od starszych roczników.
marqiz
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2016, o 19:41

Re: ŚUM lek-dent - wszystko co kandydat wiedzieć powinien

Post autor: marqiz »

Cześć, ja mam głupie pytanie. Czy na III roku na stomie potrzeba mieć stetoskop ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości