Przeniesienie z ŚUM niestacjonarne na WUM stacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
doctor_House
Posty: 22
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 20:32

Przeniesienie z ŚUM niestacjonarne na WUM stacjonarne

Post autor: doctor_House »

Hej.
Mam pytanie - jeśli dostanę się na ŚUM na lekarski niestacjonarny i chciałabym się przenieść na WUM stacjonarny , czy jest taka możliwość. Czytałam o zasadach przenoszenia na WUMie z niestacjonarnych na stacjonarne i tam było napisane, że po dwóch latach można się przenieść, jak ma się wysoką średnią (chyba ok.4,5 ), ale czy to też ma zastosowanie do przypadku opisanego powyżej ?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Przeniesienie z ŚUM niestacjonarne na WUM stacjonarne

Post autor: Piotrr »

to może by tak telefon do dziekanatu wum?
W końcu lekarz
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Przeniesienie z ŚUM niestacjonarne na WUM stacjonarne

Post autor: Mr_Sandman »

doctor_House pisze:Hej.
Mam pytanie - jeśli dostanę się na ŚUM na lekarski niestacjonarny i chciałabym się przenieść na WUM stacjonarny , czy jest taka możliwość. Czytałam o zasadach przenoszenia na WUMie z niestacjonarnych na stacjonarne i tam było napisane, że po dwóch latach można się przenieść, jak ma się wysoką średnią (chyba ok.4,5 ), ale czy to też ma zastosowanie do przypadku opisanego powyżej ?
Jeśli będziesz już wiedziała z dziekanaty WUM, mogłabyś tu odpisać jak wygląda to w opisanej przez Ciebie sytuacji?
Z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Przeniesienie z ŚUM niestacjonarne na WUM stacjonarne

Post autor: Medycyna Lwów »

Owszem średnia min 4,5 ale uzyskana na WUMie -z niestacjonarnych z zewnątrz można tylko na niestacjonarne

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości