Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: bioman »

Studentom w kamienicy Łęckich chyba się dobrze mieszkało, więc chyba warto
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: KatarzynaZSDM »

Nie ma głupich pytań

Chodziło mi o ogólne spostrzeżenia osób, które mieszkały w kamienic. Wady? Zalety?
kopera
Posty: 168
Rejestracja: 9 sie 2013, o 13:39

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: kopera »

Ja na moich pierwszych studiach na I roku (10 lat temu ) mieszkałem w kamienicy na Jaracza. Zimą to była masakra - strasznie zimno. spałem w dresach, swetrze, śpiworze, pod kołdrą i w czapce - budził mnie w nocy zimno z twarzy. Jak włączaliśmy ogrzewanie elektryczne to rachunek był zabójczy. W następnym roku przeprowadziłem się do akademika UŁ i było extra- zostałem w nim do końca studiów.
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: KatarzynaZSDM »

kopera pisze:Ja na moich pierwszych studiach na I roku (10 lat temu ) mieszkałem w kamienicy na Jaracza. Zimą to była masakra - strasznie zimno. spałem w dresach, swetrze, śpiworze, pod kołdrą i w czapce - budził mnie w nocy zimno z twarzy. Jak włączaliśmy ogrzewanie elektryczne to rachunek był zabójczy. W następnym roku przeprowadziłem się do akademika UŁ i było extra- zostałem w nim do końca studiów.
Czyli odradzasz? A jak ma się sprawa z akademikami, jakie są szansę na jednoosobowy pokój/jednoosobowy z łazienką?
mrufka
Posty: 9
Rejestracja: 4 sie 2014, o 13:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: mrufka »

pistolet007 pisze:Myślał ktoś z Was nad wyjazdem na któryś z obozów ? Zbieram ekipę

Najprawdopodobniej wybieram sie do Murzasichle!
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: pistolet007 »

Ja w sumie bardziej myślałem o Łazach, ale z drugiej strony to ten w Murzasichle jest taki bardziej dla pierwszoroczniaków, co ? Bo nawet nazywa sięroku zero", a Łazy nie chyba , że się mylę to mnie poprawcie
Awatar użytkownika
strzykawka
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2014, o 13:32

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: strzykawka »

też myślałam o Łazach, ale nie wiem, czy dużo ludzi z leku tam będzie
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: pistolet007 »

pewnie trochę będzie, znowu bez przesady, nie trzeba się zadawać tylko z doktorkami XD
Mackoo024
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2014, o 09:29

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Mackoo024 »

Heeej wszystkim ! Mnie rowniez po latach staran i przerabiania roznych kierunkow udalo sie z lekiem a konkretnie woj-lekiem Gratuluje wszystkim zdeterminowanym, sluchajcie moglby ktos podeslac jakiegos linka gdzie mozna znalezc info o tych obozach ? Jesli ktos potrzebuje osoby na mieszkanie jestem bardzo chetny, zwlaszcza jak brakuje komus osoby do jedynki (wiem, ze taki luksus kosztuje ) ale tez nie wykluczam mieszkania w dwojce z kims ogarnietym (przerabialem juz mieszkanie z informatykiem w pokoju, ktory rzucal swoim laptopem co 5 minut)

jak cos [at].pl

pozdro !
stemarku
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2014, o 18:28

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: stemarku »

Edenista pisze:Czy ktos z malopolski wybiera sie do Łodzi ?

Student na leku tutaj (360 pkt). Można powiedzieć że z małopolski, ale spędziłem większość życia za granicą
mrufka
Posty: 9
Rejestracja: 4 sie 2014, o 13:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: mrufka »

Czy ktos z Was wie czy na oboz w Lazach moga jechac studenci spoza UMedu?
Mackoo024
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2014, o 09:29

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Mackoo024 »

Strzykawko dziekuje jesli ktos wie czy istnieje grupa woj-leku na fb niech da znac, znalazlem tylko zwykly lek zdaje sie.

musze sie zareklamowac z tym mieszkaniem: otoz nie wprowadze sie sam, a z bardzo pomocna glowa (przy nauce osteologii) na zachete dodam korzystanie z super zajebiaszczej maty masujacej (po intensywnym wysilku fizycznym i umyslowym swietna sprawa)
Awatar użytkownika
Fellow
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2012, o 07:50

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Fellow »

Pytanie do osób które otrzymały list z Łodzi,
czy w tym liście podane są jakieś terminy itp. -teraz wyjeżdżam i nie wiem czy będę musiał być w razie czego w domu ,dodam że chodzi o kier. lekarski -chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie Prosiłbym o szybką odpowiedź
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości