Co z takimi wynikami?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

Witam. Otoz mam 87% z biologii rozszerzonej, 72% z chemii rozszerzonej, 88% z matematyki podstawowej i 84% z angielskiego podstawowego. Zalogowalam sie na medycyne i stomatologie na SUM oraz na medycyne, weterynarie i analityke medyczna na UJ? Myslicie, ze mam prawo liczyc na drastyczny spadek progow na medycynie na SUM? Albo ze mam szanse na studiowanie weterynarii w Krakowie?
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: matino3 »

Na medycynę na ŚUMie bym nie liczył, jeśli mam być szczery.
chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

poza ŚUMem chyba na zadna nie ma co liczyc z tego co sie orientowalam No coz, pozostaje poprawianie chemii w przyszlym roku. A co sądzicie o weterynarii w Krakowie?
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: matino3 »

Jeśli nie ciągnie Cię strasznie na medycynę, masz inne pomysły na siebie i masz szansę zacząć realizować je już od tego roku to to rób Chyba, że nie widzisz się w niczym innym poza medycyną to poprawiaj.
chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

Powiem tak. do medycyny jestem przekonana, zas do weterynarii nie do konca. Tego roku na pewno nie spedze bezczynnie w domu, ewentualnoscia jest rok weterynarii i po poprawieniu chemii probowanie z medycyną od nowa

Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: Kacperek »

Poprawiaj Szkoda zmarnować taką wiedzę i wyniki!
chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

Warto probowac w tym roku z weterynaria na UJ?

krowawkropkibordo
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2014, o 14:45

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: krowawkropkibordo »

ja mam łącznie 164 i też zastanwiam się czy składać na ŚUM na lek czy już sobie darować z takim wynikiem
chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

z teho co sie orientowalam w statystykach - jest nadzieja na drastyczny spadej progow. Spojrzalam a rankingi i przeliczniki - mam 99% szans na weterynarie na UJ. Zawod marzen to dla mnie nie bedzie, ale mysle, ze polubie. No i chlopak z Krakowa sie ucieszy. A chemie obiecuje sobie poprawic za rok

chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

z tego co sie orientowalam w statystykach - jest nadzieja na drastyczny spadej progow. Spojrzalam a rankingi i przeliczniki - mam 99% szans na weterynarie na UJ. Zawod marzen to dla mnie nie bedzie, ale mysle, ze polubie. No i chlopak z Krakowa sie ucieszy. A chemie obiecuje sobie poprawic za rok

Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: zoo_ »

chlorella95 pisze:Warto probowac w tym roku z weterynaria na UJ?
Nie.
chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

Dlaczego nie?

Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: Fify715 »

Dostać to się może i dostaniesz, ale nie wiem czy warto. Z tego co się orientuje to weterynaria nie jest dobrym kierunkiem do poprawy matury. Moim zdaniem nie będziesz miała czasu do nauki chemii i prędzej lub później, albo zrezygnujesz ze studiów, albo z poprawy matury. Zresztą zważ na to, że będziesz blokować miejsce osobą, które tak na prawdę chcą iść na weterynarie. Bo Ty przecież tak na prawdę nie chcesz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości