Integracja lekarski 2014 :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Raccoon6
Posty: 283
Rejestracja: 4 lut 2011, o 18:39

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Raccoon6 »

I oczywiście przypominam pierwszaki, że już jutro zapisy na Chłapowo Najlepsza okazja na integrację nie tylko z innymi pierwszakami
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

Niezwykle inteligentna data tego wyjazdu, zwłaszcza, ze spora cześć uczestników to studenci wyższych lat sesja poprawkowe to kara czy jak?

czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

brtkk pisze:
brtkk pisze:Rozumiem. a rok temu na którym miejscu byłaś pod progiem,.kiedy ogloszony koniec rekrutacji?

byłam 125, brakowało mi 1 pkt, ale miałam tylko 77 z bio

Awatar użytkownika
Raccoon6
Posty: 283
Rejestracja: 4 lut 2011, o 18:39

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Raccoon6 »

czytowazne pisze:Niezwykle inteligentna data tego wyjazdu, zwłaszcza, ze spora cześć uczestników to studenci wyższych lat sesja poprawkowe to kara czy jak?
Jest kilka turnusów przecież Sesja poprawkowa kończy się 4 września Sam mam poprawkę więc jadę tylko na połowę
Samira
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2014, o 11:54

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Samira »

Witam przyszłych Medyków!

Co prawda trochę późno jak na odwiedziny, ale mam nadzieję załapać się jeszcze na integrację, a może nawet i obóz skoro przewidzianych jest kilka turnusów. Pozdrawiam serdecznie
margusia
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2014, o 09:37

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: margusia »

Cześć Planuję w tym roku podjąć studia lekarskie na WUM. Co powinnam sobie kupić i do czego muszę być przygotowana przed ich rozpoczęciem ? Dziękuję
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: dr-a »

Po pierwsze powinnaś nauczyć się korzystać z internetu, a nie zadawać offtopowych pytań w złych wątkach. Na Twoje pytanie odpowiedzi udzielono już dziesiątki razy. Poszukanie ich nie boli.
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: kagata0418 »

Ożywiamy temat!
Macie juz zalatwione mieszkanie i ksiazki?
Kiedy macie zamiar wprowadzic sie do Wawy?Ja myslalam,zeby tak w polowie wrzesnia.
brtkk
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2013, o 15:16

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: brtkk »

Hej. Jak składaliście dokumenty na lekarski w Warszawie, kierowali Was do lekarza medycyny pracy? Jeśli tak, to do kiedy macie termin oddawania tych zaświadczeń? Gdy ktoś ich nie odda, wtedy zostaje wykreślony z listy i na tej podstawie rekrutacja znowu rusza we wrześniu? Dzięki za odpowiedź:)
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: matino3 »

brtkk pisze:Hej. Jak składaliście dokumenty na lekarski w Warszawie, kierowali Was do lekarza medycyny pracy? Jeśli tak, to do kiedy macie termin oddawania tych zaświadczeń? Gdy ktoś ich nie odda, wtedy zostaje wykreślony z listy i na tej podstawie rekrutacja znowu rusza we wrześniu? Dzięki za odpowiedź:)
Dostałem skierowanie przy składaniu dokumentów. Pani która mi je wręczała powiedziała, że mam termin 2 tygodni na zrobienie i dostarczenie badań, potem zapytałem jeszcze przed wyjściem drugą, żeby się upewnić, to mi powiedziała jak Pan za 3, czy 4 tygodnie odda to też nic się nie stanie", więc podejrzewam, że ten termin jest na tyle elastyczny, że nie ma możliwości, żebyś został skreślony z listy zakwalifikowanych Ja w sumie oddałem po kilku dniach, bo i tak nie miałem co robić, a nie lubię zostawiać takich spraw na później.
brtkk
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2013, o 15:16

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: brtkk »

Dzięki za odpowiedź W takim wypadku - jak i kiedy uczelnia wyrzuca z listy te osoby, które dokumenty złożyły, ale stwierdziły, że jednak będą studiować gdzie indziej, a osobiście nie zrezygnują ze studiów tutaj?
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: matino3 »

brtkk pisze:Dzięki za odpowiedź W takim wypadku - jak i kiedy uczelnia wyrzuca z listy te osoby, które dokumenty złożyły, ale stwierdziły, że jednak będą studiować gdzie indziej, a osobiście nie zrezygnują ze studiów tutaj?
Wszyscy zakwalifikowani, którzy złożyli dokumenty dostali dokument, w którym jest przedział czasu (koniec sierpnia-początek września, kilka dni), w którym muszą przyjechać i podpisać umowę z uczelnią Jak nie podpiszą w wyznaczonym terminie to wylatują.
brtkk
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2013, o 15:16

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: brtkk »

Dziękuję ci bardzo! Jestem 15 w kolejce i się baardzo obawiam, kiedy (jeśli w ogóle) się dostanę na WUM, a wiadomo, że przecież ważna jest kwestia znalezienia mieszkania, najlepiej ze znajomymi, którzy się już dostali do Warszawy. No nic, trzeba czekać, jeszcze raz wielkie dzięki!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości