Gdzie na stomatologię po angielsku w PL?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Gdzie na stomatologię po angielsku w PL?

Post autor: tkasia »

Gdzie można pójść na stomatologię w Polsce po angielsku, jakie są koszty i jakie wymagania językowe.
Na Gdańsku znalazłam tylko informacje dotyczące lekarskiego, gdzie można wykupić sobie kurs angielskiego, nie jest wymagany certyfikat, natomiast w łodzi już jest
Coś ktoś wie więcej?
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: Gdzie na stomatologię po angielsku w PL?

Post autor: agentka91 »

W Białymstoku podobno można studiować lekarski po angielsku ale czy stomę też to nie wiem. Generalnie w krajach anglojęzycznych zdaje się IETLS na 6.0, co mniej więcej odpowiada mocnemu poziomowi B2. Wątpię, żeby gdziekolwiek w PL wymagali wyższej znajomości języka.
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Gdzie na stomatologię po angielsku w PL?

Post autor: tkasia »

Spoko, dzięki za odp.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Gdzie na stomatologię po angielsku w PL?

Post autor: SilentShout »

agentka91 pisze:W Białymstoku podobno można studiować lekarski po angielsku ale czy stomę też to nie wiem. Generalnie w krajach anglojęzycznych zdaje się IETLS na 6.0, co mniej więcej odpowiada mocnemu poziomowi B2. Wątpię, żeby gdziekolwiek w PL wymagali wyższej znajomości języka.
Na umb nie ma lek-dent w języku angielskim

Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: Gdzie na stomatologię po angielsku w PL?

Post autor: Pani_M »

w Zabrzu ma byc p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości