[Link] Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Dellarin »

Jak myślicie będzie jeszcze jakaś lista na SUM na lekarski? Dziś się pojawiła i jestem w grupie tuż pod kreską 165 pkt(bio85%) i czuję się zrozpaczona, bo wiem, że uczelnia ma nawet 561 miejsc bo tyle na jednej z list się pojawiło, a w tej ilości miejsc moja grupa by się zmieściła, a jednak nas nie wzięli pod uwagę.
Kompletnie tego nie rozumiem, skoro mają miejsca to czemu nas nie wezmą? Moglibyśmy już jutro zacząć normalnie zajęcia.
Czarna rozpacz, nie wiem co ze sobą zrobić ((
zuzka1722
Posty: 13
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:43

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: zuzka1722 »

Amani pisze:Ale to oni do tych osób dzwonili ze 165 czy na piśmie przyszło?
Dzwonili
pradaxa
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 12:06

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: pradaxa »

Dellarin pisze:Jak myślicie będzie jeszcze jakaś lista na SUM na lekarski? Dziś się pojawiła i jestem w grupie tuż pod kreską 165 pkt(bio85%) i czuję się zrozpaczona, bo wiem, że uczelnia ma nawet 561 miejsc bo tyle na jednej z list się pojawiło, a w tej ilości miejsc moja grupa by się zmieściła, a jednak nas nie wzięli pod uwagę.
Kompletnie tego nie rozumiem, skoro mają miejsca to czemu nas nie wezmą? Moglibyśmy już jutro zacząć normalnie zajęcia.
Czarna rozpacz, nie wiem co ze sobą zrobić ((
Myślę, ze masz szanse. Obserwuj zmiane statusu jutro czy wszyscy dokonają wpisu.
Darti
Posty: 23
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:56

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Darti »

Kto się dostał teraz na ŚUM?
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Dellarin »

pradaxa, wpisu dokonało 8 osób, a drugie 8 osób nie dokonało wpisu, moja grupa punktowa liczy 18 osób wiec musieliby dołożyc 10 miejsc i rozszerzyć listę do 551 miejsc. Tymczasem nikt do mnie nie dzwonił, listy żadnej nie ma, ani nawet komunikatu.
Od mojej koleżanki studiującej stomę dowiedzialam się, że niby rekrutacja ma potrwać do piątku, ale to w zasadzie nic nie wróży, może jutro sobie oficjalnie napiszą, że zakończyli postępowanie rekrutacyjne, albo zdarzy się cud i będzie lista rankingowa nr 13/zadzwoni telefon.
pradaxa
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 12:06

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: pradaxa »

trzymam za Ciebie kciuki
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Dellarin »

pradaxa, niestety mimo że cały dzień praktycznie świrowalam pilnując telefonu i wgle to po powrocie z pracy do domu czekał na mnie paskudny komunikat, że rekrutację zakończono wczoraj, genialnie, mogli napisać to wczoraj, nie łudziłabym się.
Teraz wiem jakie to paskudne uczucie być pierwszym pod kreską, jakby zatrzasnęli mi drzwi przed nosem jak pomyśle, że o taki włos teraz mam się uczyć znów tego samego do matury to mnie szlag jasny trafia. Nie życze nikomu takiej sytuacji
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Piotrr »

czemu nie składałaś do szczecina albo łodzi? przecież oczywiste jest to, że dobrze mieć jakąś zapasową opcje jeśli jest się gdzieś na pograniczu punktowym.
W końcu lekarz
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Mr_Sandman »

Piotrr pisze:czemu nie składałaś do szczecina albo łodzi? przecież oczywiste jest to, że dobrze mieć jakąś zapasową opcje jeśli jest się gdzieś na pograniczu punktowym.
A propos Twojego opisu:
Lepiej późno niż później. LEKARSKI PUM

Jeśli mogę spytać, za którym podejściem osiągnąłeś sukces?
Pozdrawiam!
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Piotrr »

5
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Dellarin »

Piotrr, nie składałam, bo ŚUM mam najbliżej i mogłabym mieszkać normalnie w domu, a mieszkanie, utrzymanie się w innym mieście trochę kosztuje.
Gratuluję determinacji w dążeniu do celu ) za 5 razem - szacun! Studiowałeś coś w między czasie?
Amina
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2015, o 18:52

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Amina »

Rozumiem, że w Olsztynie nie ma kierunku lekarskiego w trybie niestacjonarnym? Brak tam progów.
Kami_il
Posty: 261
Rejestracja: 6 lip 2012, o 16:23

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Kami_il »

Amina, nie ma - tylko stacjo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości