Rejestracja a opłata rekrutacyjna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Rejestracja a opłata rekrutacyjna

Post autor: zupelnieodzera »

Mam problem. Zarejestrować się jako kandydat na studia niestacjonarne na woj-leku muszę do 14 lipca i już to zrobiłem. A 16 lipca jest zamknięcie opłat - taki termin został użyty w harmonogramie rekrutacji na stronie Uniwersytetu. Co to właściwie znaczy? Pieniądze wysłałem dzisiaj, dojdą na konto pewnie w poniedziałek. Ale jeśli dojdą we wtorek to będę brany pod uwagę czy nie?

Jak Wy robiliście? Wysyłał ktoś z Was opłatę rekrutacyjną po terminie rejestracji a przed "zamknięciem opłat"? Mam się martwić czy nie ma czym?
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Rejestracja a opłata rekrutacyjna

Post autor: sassa »

Jeśli się martwisz, że opłata nie zdąży dotrzeć to wyślij im maila z dowodem wpłaty (ja tak zrobiłam w Krakowie, gdy wpłacałam w ostatni dzień)
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Rejestracja a opłata rekrutacyjna

Post autor: zupelnieodzera »

No właśnie dowód wpłaty będę miał dopiero po wyjściu przelewu czyli w poniedziałek (14 lipca)
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Rejestracja a opłata rekrutacyjna

Post autor: zupelnieodzera »

Naprawdę nikt nie wie? Jakbym przez taką głupotę nie brał udziału w rekrutacji.

Może Wy coś z tego wykombinujecie bo ja mam mętlik w głowie
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Rejestracja a opłata rekrutacyjna

Post autor: iSzymur »

jak to dowód będziesz miał dopiero w poniedziałek? robisz przelew, autoryzację i zlecone. ja w swoim banku mogę od razu pobrać potwierdzenie, a raz klikniętego przelewu nie mogę cofnąć. na pewno tak nie masz? poszukaj w historii rachunku na stronie banku
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Rejestracja a opłata rekrutacyjna

Post autor: zupelnieodzera »

Potwierdzenie zlecenia przelewu a potwierdzenie przelewu to dwie różne rzeczy.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Rejestracja a opłata rekrutacyjna

Post autor: wojtass »

wyslij potwierdzenie zlecenia przelewu teraz, a dowód wyjścia przelewu 14 - skoro wtedy go dostaniesz. Jeśli płacenie jest do 16 to wiadome że to przyjmą i nie ma co tutaj srać żarem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości