Farmacja CM UMK 2014

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
MałaMi666
Posty: 65
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:54

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: MałaMi666 »

Spotkanie integracyjne - ja jestem za

Już pod koniec września powinnam być w Bydzi, także, piszę się na ewentualną pizzę czy coś
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Ja też dopiero pod koniec września przyjadę Jednak do Bydgoszczy mam ponad 300 kilometrów :

Ale myślę, że jak więcej osób się zgłosi, to pomysł wypali i będzie fajnie
Mixerios
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2014, o 17:33

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Mixerios »

Weźcie dołączcie do grupy na fejsie, a nie tutaj.
Spoko, ja je mogę zorganizować, nie ma problemu. Koniec września to najlepszy termin ale poczekajmy jeszcze z ustaleniami tego do początku września. Zaufajcie mi, z doświadczenia
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

To daj linka dołączymy do grupy
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Bazyliszek »

Nasza grupa. Co do spotkania integracyjnego to też się piszę. Pozwiedzamy miasto, może ktoś z lokalsów nas oprowadzi i dowiemy się jak odpowiadać na pytanie Komu kibicujesz? w konkretnej dzielnicy Jeżeli chodzi o jakiekolwiek ustalenia to najlepiej będzie przenieść je na naszą grupę. Jednak do września jeszcze daaleko.
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Wysłałam prośbę Patrzę, że trochę ludzi się już tam uzbierało A co do tego miejscowego i tych pytań - świetny pomysł
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Bazyliszek »

Faktycznie, trochę już nas jest. Ciekawe ile osób ucieknie albo spróbuje uciec na lekarski po pierwszym roku. Ktoś chce się założyć?
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Ja chcę uciec :C Chociaż nie wykluczam, że farmacja mi się spodoba
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Bazyliszek »

No to piona!
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Piona
Mixerios
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2014, o 17:33

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Mixerios »

Proponuje w ciemno mówić Zawisza

Co do uciekania na lekarski. Myślę, że ciężko będzie w następnej rekrutacji. Nowa matura wchodzi i podejrzewam, że dzieci reformy na pierwszej nowej nowej maturze dostaną łatwiutkie pytania. Ale może to tylko przeczucie.
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Ja i tak i tak maturkę poprawiam. Zobaczymy co to będzie, ja mam żal do naszego państwa za to, jak traktują nasz rocznik. Zawsze było tak, że mogliśmy poprawiać na zasadach na których pisaliśmy pierwszy raz. A teraz? Tak troszkę trzeba uczyć się całej nowej podstawy :C

Co za off top

A czemu Zawisza?
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Bazyliszek »

Naczi, będziemy pisać maturę na starych zasadach. Jeżeli mielibyśmy nową podstawę to z tego co widziałem materiał jest trochę okrojony. Chemie okradli na pewno z mojej kochanej elektrochemii, biologia ma bardzo uogólniony przegląd systematyczny organizmów ale za to wzbogaconą biotechnologię. Więcej różnic się nie dopatrzyłem. Więc nawet jeśli byłoby tak jak mówisz to nie ma co narzekać Co do systemu rekrutacji na studia to w ogóle mam wielkie zastrzeżenia ale o tym już pisał w tym miejscu nie będę bo mi referat wyjdzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości