Dziwna sytuacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Mårran »

Albo pryszcze, albo pi*dy Ale juz nic nie pisze, bo sie Kaamil oburzy

Pani Buka
jobe
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2014, o 12:59

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: jobe »

PONAWIAM PYTANIE:
A to nie jest tak ,że liczy się wynik leku ,aby dostać się na speckę? czy jest możliwe ,abym się udzielała w kole itp a lek napisała gorzej ,a mimo to mnie przyjmą na tą speckę?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Medycyna Lwów »

Musi byc miejsce szkoleniowe / moze byc miejsce z etatu tylko i wtedy poza wynikiem musza cię chcieć w danym miejscu -obcego co oczywistego nikt nie weźmie.

jobe
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2014, o 12:59

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: jobe »

Dzięki za odpowiedź. myślisz ,że łatwiej się jest dostać na speckę z dermy do Białegostoku czy do Warszawy? Myślisz ,czy byłby to problem ,aby skończyć lekarski w Białym a potem zrobić specjalizację w Warszawie?
Ta specjalizacja to jest jedynym argumentem dla mnie aby składać na lekarski. Na prawdę jest taka ogromna przepaść w czasie studiów i po studiach miedzy medycyną w Warszawie i Białymstoku? Jestem zła ,że od początku nie posłuchałam siebie.
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Amani »

A ten nie obcy to najczęściej po znajomości synuś lub córunia.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
jobe
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2014, o 12:59

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: jobe »

w takim razie ,siedzę rok w domu i w następnym uderzam do Warszawy ,chyba nie warto iść gdzie indziej skoro jest tak trudno zrobić specjalizację z dermy.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Medycyna Lwów »

Powinien ktoś ci porządnie dokopać w tyłek bo masz m niezrozumiałe irracjonalne mówiąc wprost głupie myślenie. Kto ci powie czy za 6 lat bedzie w ogóle jakieś miejsce spec tu czy tam? Skąd wiesz ze ci sie nie odmieni -a odmienia sie w kwestii spec zdecydowanej większości zwłaszcza ze nie wiesz jak wyglada ta spec w praktyce. Ochlon trochę a moze faktycznie najlepiej wybierz inne studia.

Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: kagata0418 »

Masz lek w garsci i nie idziesz?Nie wiesz jak jest w Bialym.I co do specjalizacji-w trakcie studiow wszystko moze sie zmienic,nie kieruj sie tak strasznie tym bo moze jeszcze bedziesz zalowac.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: mis koala »

Ja bym na Twoim miejscu poszła do tego Białego. Zobaczysz wciagniesz się w wir studiów i potem już nie będziesz chciała do Warszawki wracać Poza tym kto wie czy za 5 lat może kaurat w Białym będzie miejsce na derme i sie dosatniesz, albo zmienisz zdanie. Ja na pewno bym roku nie traciła
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Agher »

Jeżeli chodzi o dermę w podlaskim to z miejscem na etacie mogą być spore problemy, bo środowisko jest bardzo, bardzo, bardzo zamknięte i tak jak pisali inni trzeba sobie takie miejsce wyrabiać już na studiach, a i tak może być ciężko. A rezydenckich jak wiadomo jest bardzo mało w całym kraju… ale teraz, bo nie wiadomo co będzie za 6 lat, tak samo jak nie wiadomo czy przez 6 lat ci się nie odwidzi dermatologia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości