Wyjazd Integracyjny - Wisła. Zabrze lek/lek-dent

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Wyjazd Integracyjny - Wisła. Zabrze lek/lek-dent

Post autor: Adasko1 »

Witam!
Jak już mówiłem zaczął się sierpień więc czas na konkrety dotyczące wyjazdu integracyjnego. Przygotowałem Wisłę, o czym już wspomniałem, w tym temacie umieszczę tylko ofertę + info jak się zapisać. Dyskusje dalej prowadzimy w poprzednim wątku, żeby nie zrobił się burdel.

1. Wyjazd Integracyjny Zabrze kierunek lekarski i lek-dent. Na początku wyjazd miał być tylko dla leku, ale w sumie można połączyć z lek dentem bo to ta sama uczelnia i te samo miejsce, no i dużo fajnych dziewczyn tam idzie) a poważnie to z tego co ustaliliśmy w małym gronie, proponujemy aby pojechali ludzie planujący iść do Zabrza. Katowice niech sobie zrobią osobny wyjazd, bo i tak się nie będziemy spotykać więc lepiej nie robić masówki.
2. Miejsce. Wisła-Malinka. Znalazłem fajne miejsce, domki letniskowe w Wiśle zaraz pod skocznią im. Adama Małysza. Udało się załatwić fajną cenę, resztę obczajcie sobie sami w linku poniżej. Ogólnie jest okej jeśli chodzi o taki wypad, no i najważniejsze jest duże miejsce na grilla
3. Termin i cena. Wstępnie dogadałem się na 15-18.09.2014r. Wychodzi więc 3 noclegi. Na razie cena wynosi 20zł za dobę, więc łatwo policzyć że za cały wyjazd wyjdzie 60zł. Jednak cena jest jeszcze do negocjacji, jeśli będzie dużo osób może uda mi się coś załatwić:) Ew. nadpłaty przeznaczymy na fundusz alkoholowy.
4. Transport. Myślę że najrozsądniej będzie dojechać tam pociągiem z dworca głównego w Katowicach. Pociąg odjeżdża 14:12 i jedzie do Wisły ok. 2h, więc będzie czas obrócić flaszkę po żeglarsku
5. Gastro. Najlepiej logistycznie by było, gdyby każdy wziął ze sobą do pociągu załóżmy wpisowe 0,7 i kiełbasy na grilla/ognisko. Bez sensu będzie latać tam do sklepu, a tak każdy weźmie dla siebie i po kłopocie. Na późniejsze dni będzie improwizacja co kto lubi, koło ośrodka są dwie knajpy gdzie można coś zjeść.

15.09.2014 - 18.09.2014
Wisła Malinka Domki Pod Skocznią"
60zł koszt noclegu
ok. 25zł koszt pociągu w obie strony


Jak napisałem u góry prosiłbym żeby w tym temacie WPISYWAĆ TYLKO CHĘĆ UCZESTNICTWA w wyjeździe. Ja wtedy do osoby która się zgłosi wyślę PW z info do przelewu. Zbieram hajs tylko na domki, na pociąg każdy sobie już kupi sam bilet na stacji.
Pytania odnośnie wyjazdu czy tego co tutaj napisałem proszę kierować do tematu zbiorczego, będzie łatwiej się połapać. W tym pierwszym poście będę aktualizował na bieżąco listę uczestników.
Jeszcze jedno - około połowy sierpnia muszę zrobić już wstępną rezerwacje z ilością osób, a zapisy będziemy robić do końca sierpnia. Więc dajcie znać osobom które nie czytają forum, znajomym wybierającym się do Zabrza, a którzy chcieliby jechać. Kopię tej wiadomości Blanek wklei też na fejsa.
No to kto chętny?



Lista Uczestników:
Adasko1 - zapłacone
Blanek
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:49

Re: Wyjazd Integracyjny - Wisła. Zabrze lek/lek-dent

Post autor: Blanek »

Jadę !
Fajnie gdyby podpiąc temat, żeby nie zginął w otchłani
monia01234
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2014, o 13:04

Re: Wyjazd Integracyjny - Wisła. Zabrze lek/lek-dent

Post autor: monia01234 »

Ja też bardzo chętnie pojadę do Wisły
Myślę, że najlepiej wrzucić ten wątek na naszą grupę na fejsie
Awatar użytkownika
Ilendil
Posty: 129
Rejestracja: 8 gru 2011, o 20:35

Re: Wyjazd Integracyjny - Wisła. Zabrze lek/lek-dent

Post autor: Ilendil »

Też się piszę, ale może najpierw dajmy wszystkim czas na zdecydowanie się, zapisanie, a jak będzie odpowiednia ilość osób to dopiero zabierzemy się za wpłacanie? Pozdrawiam
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Wyjazd Integracyjny - Wisła. Zabrze lek/lek-dent

Post autor: Adasko1 »

Nie wiem czy da się edytować pierwszy post, więc wrzuce tutaj aktualną listę uczestników:
Adasko1
Blanek
monia01234
Ilendil
Pinio
+1 osoba jeszcze

Pinio
Posty: 18
Rejestracja: 18 lip 2014, o 14:50

Re: Wyjazd Integracyjny - Wisła. Zabrze lek/lek-dent

Post autor: Pinio »

Będziemy czekać aż ktoś się łaskawie zdecyduje do ostatniego dnia i nam zarezerwują te domki. Krótka piłka, jak ktoś chce jechać to jedzie, jak nie to nie, nad czym tu się wielce zastanawiać? Rozumiem 1-2 dni bo trzeba wiedzieć czy kasa będzie itp. ale po co wielce czekać? Im wcześniej się wszystko załatwi, tym większe prawdopodobieństwo że wyjazd dojdzie do skutku.
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Wyjazd Integracyjny - Wisła. Zabrze lek/lek-dent

Post autor: Adasko1 »

Witajcie ponawiam wpis bo trochę to żmudnie idzie.
Aktualnie na wyjazd deklarują się osoby które wypisałem po nickach + 5 osób zapisanych na fejsie lub którzy zrobili cichą deklarację".
Fajnie jakby Ci którzy w temacie zbiorczym byli chętni się odezwali, pomimo upojnych wakacji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości