Kilka pytań :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Batylda
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:24

Kilka pytań :)

Post autor: Batylda »

Mam parę pytań, bo lekko się gubię
Kiedy dostaniemy loginy i hasła do wirtualnej uczelni?
Gdzie kupić wymagane fartuchy i obuwie?ltlekarski
Czy do anatomii wystarczy Bochenek i Sobotta z łacińskim mianownictwem?
asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Kilka pytań :)

Post autor: asdfgasdg »

Batylda pisze: Gdzie kupić wymagane fartuchy i obuwie?ltlekarski
Ja nie Lublin , ale fartuchy możesz kupić na allegro lub w sklepach medycznych w Lublinie - medisquad, ambulans ul. Lubartowska. Jest też grupa na fb sprzedam/kupie ksiązki - lekarski/stomatologia/farmacja
W Lbnie potrzebne są dwa fartuchy - chirurgiczny, wiązany od tyłu na anatomie i normalny lekarski.
Awatar użytkownika
Eustachiusz
Posty: 32
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:18

Re: Kilka pytań :)

Post autor: Eustachiusz »

Login do WU to imie.nazwisko, a z hasłem to już nie pamiętam jak było, chyba jest jakieś domyślne i musisz zmienić. Fartuchy możesz kupić używane (mam męski anatomiczny do opchnięcia) albo nowe - i tutaj polecam panią w Anatomicum, większość ludzi ma od niej. A do anato Bochenek wiadomo - niezbędny, możesz sobie załatwić jakieś skróty np. Sokołowska-Pituchowa, Narkiewicz albo Skawina (asystenci nie lubią Skawiny ), Sobotta bardzo fajny, tylko załatw sobie jakiś słownik np Aleksandrowicz. No i jest jeszcze niby obowiązkowy Gray, ale tak naprawdę z niego przydają się tylko przypadki kliniczne, ewentualnie rysunki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości