Pytanie do studentów medycyny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Sofia »

metioninka, jakie książki obowiązują na danej uczelni to zwykle mówią studentom na pierwszych zajęciach. A i tak większość ludzi uczy się z tego z czego im jest najwygodniej. Uniwersalnych książek na uczelnie nie ma, nawet atlasy anatomiczne rożne na różnych uczelniach są preferowane". Tego wszystkiego sie dowiadujesz na pierwszych zajęciach, więc teraz kupowanie książek nie ma jak dla mnie sensu. Tym bardziej że może się okazać że 90-95% z nich bez problemu wypożyczysz w bibliotece.
metioninka
Posty: 131
Rejestracja: 28 cze 2013, o 20:46

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: metioninka »

randomlogin, zadalam tylko pytanie proszac o pomoc,takie zarty kup sobie bukaLE.sam sobie kup mi juz nie jest potrzebna.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: David »

Wchodzisz na forum i oczekujesz nie wiadomo czego, randomlogin, kulturalnie odpowiada, a Ty go gnoisz. Zadałaś pytanie trochę z dupy, nie wiemy na jakim etapie jesteś.
1. Nie ma uniwersalnych podręczników- powiedz w jakim mieście studiujesz, ktoś Ci pomoże o ile się mu będzie chciało.
2. List na internecie zazwyczaj oficjalnych nie ma- i tu złota zasada, słuchaj starszych roczników bo oni już to przeszli i wiedzą co i jak zrobić żeby się nauczyć i zdać.
3. Studia- skąd masz wiedzieć"-serce moje krwawi, a potok łez spływa po mojej klatce piersiowej.
No właśnie sama masz się dowiedzieć, to są studia, nikt nie będzie się z Tobą niańczył i prowadził za rączkę, masz sama się dowiedzieć, doczytać, znaleźć z kimś kontakt, a nie wychodzić roszczeniowo mi się należy wiedzieć", to że jesteś laureatką OB/dostałaś się z I listy/w ogóle się dostałaś, na nikim tutaj ani na uczelni nie zrobi wrażenia.

Pozdrawiam!
D.
lykorz
metioninka
Posty: 131
Rejestracja: 28 cze 2013, o 20:46

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: metioninka »

Sluchaj zadalam proste pytania,nie potrafisz na nie odpowiedzieć to nie odpisuj jak są za ciezke dla ciebie,chyba kolego nie po to jest to forum by kogos krytykować i pokazaywac jaki ja to jestem madry .

Awatar użytkownika
Urtxintxa
Posty: 103
Rejestracja: 27 cze 2014, o 13:53

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Urtxintxa »

Chyba ośmielę się podsumować ci wypowiedzi moich poprzedników.
nie wiem dokladnie do ktorego miasta sie dostane
Gratulacje, zdałaś maturę, ale z twoich słów wynika, że jeszcze się nigdzie nie dostałaś, dlatego możesz spokojnie poczekać z kupowaniem książek.

Kiedy/jeśli się dostaniesz, to odbierasz legitymację, pędzisz do biblioteki wypożyczyć, co ci się spodoba/wpadnie w ręce (atlas, książki, etc.), a potem czekasz na pierwsze zajęcia, gdzie powiedzą ci dokładnie: co kupić, z czego najlepiej się uczyć.

Nie mam na celu obrażenia, czy zdenerwowania ciebie, ale przeczytaj proszę ZE ZROZUMIENIEM post mój i moich poprzedników. Wtedy, mam nadzieję, dojrzysz odpowiedź na swoje proste pytania.
metioninka
Posty: 131
Rejestracja: 28 cze 2013, o 20:46

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: metioninka »

Tak odpowiedz znalazlam juz w pierwszej odpowiedzi.dziekuje urtxintxa za brak podtekstów.pozdrawiam.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości