studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Forum biochemiczne poruszające problemy związane z chemią w organizmach żywych, biosyntezą, strukturą, stężeniem, funkcjami i przemianami substancji chemicznych w organizmach
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: Lika »

O wypraszam sobie! Ja jestem z humana i wybieram się na medycynę.
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: Nitrogenium32 »

ThinkApple, lepsza by była budowlanka - tam człowiek skrzywdzić może tylko martwe materiały budowlane, które uczuć nie mają. Ale medycyna? Brońcież Panie Boże, toż to zbyt poważny i zbyt odpowiedzialny zawód dla kogoś, kto ma pały z religii
ThinkApple
Posty: 124
Rejestracja: 19 gru 2013, o 14:32

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: ThinkApple »

Lika, musiała powiedzieć, że ma lekarzy w rodzinie, żeby podnieść prestiż i nadać podniosłości swojej wypowiedzi, niestety informacja o niezwykle zapewne ambitnym i jakże słynnym konkursie Powtórka przed maturą jej tego nie zagwarantowała
ThinkApple
Posty: 124
Rejestracja: 19 gru 2013, o 14:32

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: ThinkApple »

Nitrogenium32, wypraszam sobie, odkąd jestem na etyce, same szósteczki wbijam! bo nasza nauczycielka tak się cieszy, kiedy widzi jakąkolwiek aktywność na jej lekcji inną niż nauka chemii albo trzaskanie zadanek z matmy, że szóstki wstawia D
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: Lika »

No coś Ty, powtórka przed maturą daje większy prestiż niż olimpiada z biologii, chemii i selfie z papieżem razem wzięte (skoro już mowa o religii).
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: Nitrogenium32 »

ThinkApple, to zazdroszczę. W zasadzie to my całą klasą kochamy naszą siostrę (tia. d) - da się z nią wytrzymać. Jeden mój kolega, z sąsiedniej klasy, chodzi na etykę która jest w jakiejś latającej sali i o latającej godzinie. Ciekawe jak to się odbywa. Z jego relacji chodzą tam jakieś 3 osoby, dostają szóstki za dowolne powiedziane słowo i tyla. W dodatku prowadzi ją nauczyciel od dawnej edukacji filozoficznej, który tego mojego kolegę przygotowuje do olimpiady filozoficznej. Kolega ten jest z biolchemu. Tacy z nas filozofowie!
ThinkApple
Posty: 124
Rejestracja: 19 gru 2013, o 14:32

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: ThinkApple »

Nie wątpię, matko jedyna najdroższa, co to w ogóle za nazwa - Powtórka przed maturą - samo jej brzmienie przyprawia mnie o dreszcze, a zostac laureatem. Pomarzyć tylko można.
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: Nitrogenium32 »

No, marzenie ściętej głowy normalnie. Nikt o zdrowych zmysłach na to się nie porwie, tylko szaleniec chyba!.
ThinkApple
Posty: 124
Rejestracja: 19 gru 2013, o 14:32

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: ThinkApple »

Nitrogenium32, u mnie w szkole jest w tym samym czasie, co reszta klasy religia, a wygląda to tak, że oglądamy filmy, czasami jakieś względnie ciekawe pogadanki o psychice człowieka, filozofiach, także, gdybym nie musiała robić innych rzeczy w tym czasie, to na pewno bym się nie nudziła, bo nawet ciekawie jest D
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: Sofia »

Pytanie o studia, a tu już tematy religijne. Czemu zawsze się to tak musi kończyć? Mało tego już mamy w mediach?




(A tak serio to fajny trolling, pośmiałam się troszkę w czasie nauki )
ThinkApple
Posty: 124
Rejestracja: 19 gru 2013, o 14:32

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: ThinkApple »

Sofia, troll post w troll wątku? Czyżby zaszczepiono Ci troll myśl? Czyżby incepcja? Czyżby. O nie! Dlaczego DiCaprio nie dostał Oscara? Co o tym myślicie?
ThinkApple
Posty: 124
Rejestracja: 19 gru 2013, o 14:32

Re: studia kierunek lekarski- na czym to polega?

Post autor: ThinkApple »

Sofia, obejrzałam kiedyś całe, I regret nothing.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość