Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
AlicjaDelicja
Posty: 155
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 18:17

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: AlicjaDelicja »

Anika01 pisze:Wydaje mi się, że jest porozrzucany, ale większość katedr chyba znajduje się na Grunwaldzie i Jeżycach chyba (nie znam zbytnio Poznania xd) szczerze powiedziawszy to nie patrzyłam na wydział nauk o zdrowiu, bo ja to z farmacji jestem. A papiery zawozilam do Collegium Stomatologicum.

na ulicę Bukowską 70 ?
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: Anika01 »

No dokładnie tam!
Awatar użytkownika
AlicjaDelicja
Posty: 155
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 18:17

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: AlicjaDelicja »

Anika01 pisze:No dokładnie tam!
też tam składałam uderzył mnie przepych UMP
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: Anika01 »

No to chyba dobrze, będziemy studiować na bogatej uczelni! ale cały czas martwię się o ten akademik i z kim przyjdzie mi dzielić moje życie codzienne. Xd Ciekawe, czy w tym roku będzie tak jak w poprzednich, że osoby z pierwszego roku nie wybierają sobie akademika, tylko są do niego przydzielani odgórnie. Mam nadzieję, że i w tej kwestii coś się zmieniło

Awatar użytkownika
AlicjaDelicja
Posty: 155
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 18:17

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: AlicjaDelicja »

Anika01 pisze:No to chyba dobrze, będziemy studiować na bogatej uczelni! ale cały czas martwię się o ten akademik i z kim przyjdzie mi dzielić moje życie codzienne. Xd Ciekawe, czy w tym roku będzie tak jak w poprzednich, że osoby z pierwszego roku nie wybierają sobie akademika, tylko są do niego przydzielani odgórnie. Mam nadzieję, że i w tej kwestii coś się zmieniło

nie mogę wybrać Eskulapa?
czy chodzi o to,ze nie mogę wybrać pokoju?
niezgoda
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2014, o 12:53

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: niezgoda »

Heej I ja czekam na wniosek, gdyby się coś pojawiło dajcie znać Może się spotkamy!
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: Anika01 »

Na mojej grupie na facebooku, starsza studentka UMP, napisała, że pierwszakom po prostu przyznaje się akademik, z tego co zrozumiałam tam gdzie jest miejsce. ) w 2 i kolejnym roku można sobie wybierać.

Awatar użytkownika
AlicjaDelicja
Posty: 155
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 18:17

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: AlicjaDelicja »

Anika01 pisze:Na mojej grupie na facebooku, starsza studentka UMP, napisała, że pierwszakom po prostu przyznaje się akademik, z tego co zrozumiałam tam gdzie jest miejsce. ) w 2 i kolejnym roku można sobie wybierać.

nie stać mnie na Karolka, Medyka i Aspirynkę
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: Anika01 »

No cóż mi też by się to nie widziało. Karolek, to w ogóle odpada, ale nie martwmy się na zapas, bo wywnioskowałam, że skoro nie potrzebują w tym roku zaświadczenia o dochodach to może mamy prawo wyboru?

Awatar użytkownika
AlicjaDelicja
Posty: 155
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 18:17

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: AlicjaDelicja »

Anika01 pisze:No cóż mi też by się to nie widziało. Karolek, to w ogóle odpada, ale nie martwmy się na zapas, bo wywnioskowałam, że skoro nie potrzebują w tym roku zaświadczenia o dochodach to może mamy prawo wyboru?

albo może nie ma problemu z kilkoma osobami na miejsce do pokoju?
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: Anika01 »

Zobaczymy za niedługo, jak na razie nie ma co gdybać xd ja mam nadzieję, że zakwaterują mnie w DS Wawrzynek

Awatar użytkownika
AlicjaDelicja
Posty: 155
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 18:17

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: AlicjaDelicja »

Anika01 pisze:Zobaczymy za niedługo, jak na razie nie ma co gdybać xd ja mam nadzieję, że zakwaterują mnie w DS Wawrzynek

powodzenia

ps. jakieś dobre rady od starszych kolegów co do wyboru akademika?
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Gdzie ten wniosek o akademik, hę ? :D

Post autor: Merien »

Ja słyszałam, że Was, pierwszorocznych kwaterują teraz tylko w Eskulapie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości