Studia i praca

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
infernal_phoenix
Posty: 63
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:16

Studia i praca

Post autor: infernal_phoenix »

Od pewnego czasu nurtuje mnie temat połączenia studiów dziennych z pracą.

Obecnie pracuję na pół etatu, a od października zaczynam studiować dziennie dietetykę na UM.
Co prawda rozmawiałam z szefem i od października pracowałabym tylko w weekendy. Ale i tak zastanawiam się czy dam radę

Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie. POMOCYYY!
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Studia i praca

Post autor: randomlogin »

Tak, i praca w weekendy strasznie koliduje z zajeciami w ciagu tygodnia, no bez roweru nie da rady zupelnie. Jeszcze jakies ciekawe pomysky na reklamy?

Awatar użytkownika
infernal_phoenix
Posty: 63
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:16

Re: Studia i praca

Post autor: infernal_phoenix »

randomlogin, leżę

Osobiście już nie borykam się z tym problemem, ale jakby ktoś z tu obecnych miał podobny dylemat - co prawda lekko nie jest ale da się połączyć studia z pracą weekendową. Chyba, że chce się miec w indeksie same 5
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Studia i praca

Post autor: oogmeeway »

Po tym jak usuneliście reklamę post randoma wygląda genialnie
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studia i praca

Post autor: Mårran »

No zaoczne zasadniczo po to są, żeby je godzić z pracą
Pani Buka
Alcesss
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2014, o 15:50

Re: Studia i praca

Post autor: Alcesss »

Mi się udaje godzić studia dzienne i pracę, ale oczywiście jest ciężko. Trzeba przyzwyczaić się do zarywania nocy. Mimo wszystko warto! Taki tryb życia uczy zorganizowania, a to przydatna umiejętność na przyszłość. Nagle okazuje się, że robisz podobny projekt, sprawozdanie o połowę krócej, niż przed podjęciem pracy.
maroony
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2015, o 11:51

Re: Studia i praca

Post autor: maroony »

Może nie z autopsji, ale z obserwacji znajomych wiem, że praca i studia nie zawsze są dobrym połączeniem. Co raz to więcej wykładowców nie obchodzi fakt, że ktoś musi się sam utrzymać. Albo studiujesz albo pracujesz. Zależy kto jak trafi. Na licencjacie gorzej jest pogodzić te dwie rzeczy, radziłbym skupić się na nauce, a pracę podjąć na studiach drugiego stopnia)
Larek
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2015, o 09:06

Re: Studia i praca

Post autor: Larek »

Da się połączyć pracę ze studiami nawet na licencjacie. Tylko musisz dobrze trafić, bo niestety nie dużo jest przedsiębiorców, którzy zaoferują Ci elastyczny czas pracy czy niepełny etat w wymiarze jaki by Ci pasował. Ale da się Może zarwiesz kilka nocy, będziesz marzył o łóżku ale dużo na tym zyskasz. A zorganizowanie będziesz miał w małym palcu
erkos
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2015, o 20:39

Re: Studia i praca

Post autor: erkos »

Na pewno dasz sobie radę, jak miałam dwa kierunki potrafiłam więcej zrobić niż miałam tylko jeden. Tak to już jest, że jak masz więcej obowiązków potrafisz się lepiej zorganizować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości