Lekarsko- dentystyczny, jakie książki?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
aleksandra0294
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:17

Lekarsko- dentystyczny, jakie książki?

Post autor: aleksandra0294 »

Pytanie do osób ze starszych roczników) Jakie polecacie podręczniki na 1 rok stomy z poszczególnych przedmiotów". I jeżeli chodzi o atlas anatomiczny to w jakim języku P
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Lekarsko- dentystyczny, jakie książki?

Post autor: SilentShout »

aleksandra0294 pisze:Pytanie do osób ze starszych roczników) Jakie polecacie podręczniki na 1 rok stomy z poszczególnych przedmiotów". I jeżeli chodzi o atlas anatomiczny to w jakim języku P
Ja korzystałam z nettera PL, szczególnie jeśli chodzi o głowę i szyję

Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Lekarsko- dentystyczny, jakie książki?

Post autor: Piotrr »

ja jebie jest o tym mowa chyba prawie w kazdym temacie, każdego watku,. sprawdz na stronie uczelni na którą się dostałaś. po co zakladac nowy bezsensowny wątek? zdaje się że nie od dzisiaj jesteś na forum. jeśli chcesz się pochwalić ze się dostalas to proponuje nie zakladac nowego watku.
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
aleksandra0294
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:17

Re: Lekarsko- dentystyczny, jakie książki?

Post autor: aleksandra0294 »

Piotrr pisze:ja jebie jest o tym mowa chyba prawie w kazdym temacie, każdego watku,. sprawdz na stronie uczelni na którą się dostałaś. po co zakladac nowy bezsensowny wątek? zdaje się że nie od dzisiaj jesteś na forum. jeśli chcesz się pochwalić ze się dostalas to proponuje nie zakladac nowego watku.
dla twojej wiadomości nie chce się niczym pochwalić może Ty tak byś zrobił ale ja nie muszę oznajmiać wszystkim że się dostałam żeby podnieść swoje ego!
Awatar użytkownika
cerebrum
Posty: 105
Rejestracja: 17 gru 2012, o 13:14

Re: Lekarsko- dentystyczny, jakie książki?

Post autor: cerebrum »

Piotrr pisze:ja jebie jest o tym mowa chyba prawie w kazdym temacie, każdego watku,. sprawdz na stronie uczelni na którą się dostałaś. po co zakladac nowy bezsensowny wątek? zdaje się że nie od dzisiaj jesteś na forum. jeśli chcesz się pochwalić ze się dostalas to proponuje nie zakladac nowego watku.
Wyczuwam ból dupy.
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Lekarsko- dentystyczny, jakie książki?

Post autor: Amani »

Dlaczego ból dupy, przecież Piotrr jest na stomie póki co , czemu miałby odczuwać ból dupy, że aleksandra0924 dostała się na stomę.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Lekarsko- dentystyczny, jakie książki?

Post autor: Alra »

Tak czy siak, hejt trochę, a nawet bardzo nie na miejscu P.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości