Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: Adasko1 »

Ja mówiłem o całej sytuacji jako takiej. Bo większość osób chce się przenosić żeby się lansować w Kato na Mariackiej, a osób które mają uzasadnione powody jest niewielu. A co do tego co ktoś tutaj napisał, podczas rekrutacji jest napisane, że uczelnia zastrzega sobie prawo do zmiany miasta deklarowanego, jeśli wyczerpie się tam limit miejsc.

boguslawa
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 23:30

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: boguslawa »

Ale ja w 100% rozumiem fakt, że muszą przenosić Ale jeśli tylko zwalniają się miejsca dlaczego nie mam prawa spowrotem wskoczyć tam gdzie chce?
Ojjj uwierzcie, że próbowałam już wszystkiego A i jeszcze jedno: kiedy mówię, że mam podanie do dziekana to mówią, że dziekan i tak tego nie rozpatrza tylko WKR, a one mają jasno powiedziane, żeby nie przyjmować, bo i tak nic nie zdziałamy
AAA no i jeszcze jedno:D Miałam osobe na zamiane a i to podania przyjąć nie chciano
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: Izuzet »

boguslawa, a nie możesz poprosić, żeby Cię skierowano do osób z komisji? Bo pani w dziekanacie, która podania przyjmuje w komisji nie jest
boguslawa
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 23:30

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: boguslawa »

Kochana byłam w Zabrzu w WKR i w dziekanacie. A w Katowicach w WKR, skąd skierowano mnie do dziekana, a w dziekanacie spowrotem do WKR, bo dziekan się tym nie zajmuje tylko WKR i tyle
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: Izuzet »

Zabrzański dziekanat ma swoje lepsze i gorsze chwile, o czym sama mogę bardzo długo opowiadać. I co? Zostajesz w Zabrzu, bo Cię nie chcą przenieść?
boguslawa
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 23:30

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: boguslawa »

Jeszcze nie wiem, na obecną chwilę jest pomysł, że będę dojeżdzała tam autem z JAWORZNA, ale cięzko to widzę. A do Katowic mam takie fajne połączenie komunikacją miejską
Ktoś pisał, że powinnam napisać oficjalne pismo do dziekana- PRZECIEŻ JA TAK ZROBIŁAM:D
Awatar użytkownika
ColdMartini
Posty: 249
Rejestracja: 13 lip 2013, o 16:08

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: ColdMartini »

Pani przyjmująca papiery w Zabrzu jest wysoce nieuprzejma. Zacząłem coś do niej mówić, ona coś pisała na komputerze, nic odwróciła się nawet, więc przestałem, czekałem aż skończy, po czym odwróciła się i mówi no ja Pana słucham i dalej stukała w klawiaturę. Oczywiście odpowiedzi mi nie udzieliła, twierdząc, iż wszystko jest napisane na kartkach. Na temat zamiany, nie ma. Dlaczego, skoro w zeszłych latach można było? Nie, bo nie można.
boguslawa
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 23:30

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: boguslawa »

chlip, chlip
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: Izuzet »

boguslawa, no to jak napisałaś to daj, mają obowiązek wziąć i czekaj na decyzję. Koniec dyskusji z paniami z dziekanatu, z nimi do ładu nie dojdziesz nigdy.


ColdMartini pani przyjmująca papiery w Zabrzu to pani z dziekanatu, która będzie Was obsługiwać najbliższe parę lat. I NIE, NIE BYWA MILSZA! Czasem ma lepsze dni, ale to trzeba jakoś wyczaić z faz księżyca? Nie mam pojęcia. A o co pytałeś, może my wiemy.
boguslawa
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 23:30

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: boguslawa »

Mówicie o takiej starej Pani, ala blond, bardzo starej?
Bo jeśli tak to mam przerąbane jeśli jakimś cudem rozpoczne studia:D
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: mrsdavis »

iSzymur pisze:ale chyba nie będziesz za nią chodził cały dzień, żeby się upewnić że tego po prostu do kosza nie wywaliła
Dlatego pisałam o tym, że pismo składa się w dwóch jednakowych egzemplarzach. Dostajesz swój egzemplarz z podpisem tej pani i w momencie, gdy w ciągu dwóch tygodni nie dostajesz odpowiedzi od dziekana, ta właśnie pani ma duży kłopot.
Izuzet pisze:boguslawa, no to jak napisałaś to daj, mają obowiązek wziąć i czekaj na decyzję. Koniec dyskusji z paniami z dziekanatu
Dokładnie.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2014, o 20:16 przez mrsdavis, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: terrible_justyna »

boguslawa, Iza chyba mówi o pani Sylwii, ciemne kręcone włosy, figura jakby połykała studentów żywcem (co według prastarych legend czyni jak się przyjdzie w czasie przerwy na kawę lub w środę, gdy jest dzień wewnętrzny).
boguslawa
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 23:30

Re: Zamiana Katowice-Zabrze i odwrotnie – przewodnik

Post autor: boguslawa »

Hmm. Jedyna Pani, którą kojarzę z ciemnymi, kręconymi włosami była milusia i kochana i gdyby nie tamta blond-stara-jędza to przypuszczam, że by mi pomogła:D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości